بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.1

نویسنده: سینا نصیری| دسته بندی: آموزش وردپرس | نظرات: 0 نفر
بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.1
1086
17 دی 1394
سینا نصیری مدیریت

بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.1

در مورد انواع سیستم های مدیریت محتوا در مطالب قبلی سایت اشاره کردیم و در مورد آشنایی وردپرس  هم گفتیم که جز بهترین سیستم های مدیریت محتوا به حساب می آید و خیلی از سایت های بزرگ دنیا از این سیستم برای مدیریت سایت خود استفاده می کنند .

در تاریخ 6 ژانویه 2016 نسخه 4.4.1 از این سیستم منتشر شد که به گفته توسعه دهنده وردپرس در این نسخه حدودا 52 مورد که نیاز رفع و بهینه سازی بود را مورد بررسی قرار دادند . منبع

در نسخه های جدید وردپرس دیگه نیازی به بروزرسانی دستی یا از داخل خود وردپرس نیست و به محض اینکه نسخه جدید ارائه می شود اگر دسترسی لازم را داشته باشد سایت شما به طور اتوماتیک بروزرسانی می شود و از امکانات جدید آخرین نسخه استفاده می کند .

بیشتر بروزرسانی هایی که انجام می شود از نظر گرافیکی و رابط کاربری هیچ تغییر صورت نمی گیرد و بیشتر در هسته وردپرس این تغییرات اعمال می شود و معمولا کاربران از این تغییرات خبری ندارند .

برای استفاده از آخرین نسخه وردپرس می توانید به سایت مرجع مراجعه کنید و فایل نصب را دانلود کرده استفاده نمائید و یا اگر سایت وردپرسی دارید می توانید به پنل مدیریت مراجعه کنید از قسمت بروزرسانی ها نسخه وردپرس خود را بروز کنید .

همان طور که گفتیم در نسخه های جدید معمولا اگر سیستم دسترسی لازم را داشته باشد بروزرسانی را خودش انجام می دهد و نیازی به بروز کردن شما نیست .

معمولا توصیه می کنیم که برای امنیت بیشتر و همچنین باگ های امنیتی و کاربری از آخرین نسخه اسکریپت ها استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از امکانات استفاده کنید .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز می باشد و هر کسی که توانایی برنامه را داشته باشد می تواند هر تغییری که دوست دارد روی سایت و هسته آن انجام دهد تا امکانات و ویژگی هایی که لازم دارد را ایجاد کند و استفاده نماید و از نظر قانون کپی رایت هم مشکلی نیست و هر کسی که بخواهد می تواند این کار را انجام دهد .

 

بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.1