پنل کاربری جدید آذرآنلاین راه‌اندازی شد

نویسنده: آبتین حیدرآبادیان| دسته بندی: اخبار آذرآنلاین اخبار | نظرات: 1 نفر
1278
12 تیر 1397
آبتین حیدرآبادیان نویسنده

با تلاش بی وقفه واحد توسعه و برنامه‌نویسی شرکت آذرآنلاین ، پنل کاربری جدید آذرآنلاین راه‌اندازی شد. این پنل جدید دارای ویژگی‌های متعددی است که در ادامه به بررسی و توضیح آن خواهیم پرداخت.

پنل کاربری جدید آذرآنلاین

پنل جدید آذرآنلاین که با ظاهری متناسب با وب سایت جدید آذرآنلاین است ، دارای سرعت عملکرد و لود بسیار بالا بوده و با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به صورت Responsive توسعه داده شده است تا کاربران بتوانند تمامی آنچه که نیاز دارند را با سرعت مطلوب در دسترس داشته باشند.

با نگاه کلی در این پنل که در تصویر زیر مشاهده می‌نماید ، متوجه خواهید شد که تمامی بخش‌های اعلان ، تیکت ، صورت حساب‌ها و ... در یک صفحه قرار گرفته‌اند تا کاربر با یک مرور ساده از صفحه ، بتواند تمامی اطلاعات مورد نیاز از سرویس‌ها و ... را بدست آورد.

 پنل کاربری جدید آذرآنلاین

حال با توضیحاتی از بخش‌های متعدد این پنل همراه ما باشید.

ردیف اول :

در این بخش اطلاعاتی از پروفایل کاربر نمایش داده می‌شود که در صورتی که کاربر ایمیل و سایر اطلاعات خود را تأیید نکرده باشد در آن به نمایش گذاشته می‌شود ، همچنین کاربران می‌توانند از این قسمت برای ویرایش پروفایل اقدام کرده و اطلاعات خود را بروز کنند.

ردیف دوم :

در این ردیف تمامی اطلاعات از سرویس‌های دریافتی ، دامنه‌های ثبت شده و صورت حساب کاربران نمایش گذاشته شده است تا کاربران گرامی بتوانند در یک نگاه تمامی اطلاعات مربوط به آنها را بدست آورند. همچنین کاربر با کلیک بر روی هر یک از این بخش‌ها به قسمت مدیریت آن رفته و می‌تواند تنظیمات مربوط به سرویس‌ها را انجام دهند.

ردیف سوم :

اگر کاربر قصد داشته باشد سریعاً به بررسی و ثبت دامنه بپردازد، می‌تواند از این بخش اقدام کرده تا سریعاً دامنه بررسی و ثبت گردد.

ردیف چهارم :

در این ردیف که شامل دو Tile می‌شود ، کاربر می‌تواند وضعیت آخرین تیکت‌های ارسال شده و همچنین صورت حساب‌های خود را مشاهده کرده و در صورت نیاز به پشتیبانی ، تیکت جدید ارسال نماید.

ردیف پنجم :

ردیف پنجم از این صفحه به بخش کامیونیتی آذرآنلاین و همچنین وبلاگ آذرآنلاین اختصاص یافته تا با مشاهده آن به آخرین ارسال‌های آموزشی و پرسش و پاسخ دست یابد.

در بخش آخرین‌های وبلاگ ، کاربران می‌توانند آخرین پست‌های آموزشی و اخباری که توسط کارشناسان آذرآنلاین منتشر شده را ببینند و از آنها استفاده نمایید.

همچنین در بخش کامیونیتی ، کاربران می‌توانند از آخرین پرسش و پاسخ‌های کاربران مطلع شده و همچنین اگر پرسشی دارند از قسمت ارسال سوال جدید از سایر کاربران و کارشناسان آن را پرسیده تا بهترین جواب را برای رفع مشکل خود پیدا کنند.

ردیف ششم :

در این ردیف کاربر قادر خواهید بود میزان رضایت خود را از آذرآنلاین و سرویس‌های آن اعلام کند و همچنین با انتقاد و پیشنهادات خود ، ما را در راستای پیشرفت و همچنین بهبود سرویس‌ها یاری فرماید.

امیدواریم پنل کاربری جدید آذرآنلاین خدمتی مفید برای شما کاربران گرامی باشد.