R1soft چیست و چه کاربردی دارد ؟

۷دی ۱۳۹۴
۲۰۱

R1soft چیست و چه کاربردی دارد ؟

R1soft نام اسکریپتی هست که از سیستم “sync” برای پشتیبان گیری استفاده می کند .

شما روی سرور انتخاب می‌کنید که چه فایل‌هایی‌ باید پشتیبان گرفته شود  و R1soft به طور اتوماتیک روی سرور هدف یک mirror ایجاد می‌کند و فقط فایل‌هایی‌ که تغییر پیدا کردند را در سرور آپدیت می کند .

اسکریپت R1soft جز بهترین ها در زمینه بک آپگیری می باشد که طرفدار زیادی دارد و هاستینگ های معتبر دنیا هم از این ماژول استفاده می کنند .

این اسکریپت در تمامی سرورهای آذرآنلاین راه اندازی شده و تمامی کاربران میتوانند از این امکان استفاده کنند که برای بازگردانی سایت خود به بک آپ روزهای گذشته کافیست وارد هاست سی پنل خود شده و از بخش Files گزینه R1soft restore backups کلیک کنید .

R1soft چیست و چه کاربردی دارد ؟

بعد از کلیک وارد صفحه ای می شوید که لیست بک آپ های شما را نمایش می دهد که شما می توانید هر کدام که نیاز دارید انتخاب کنید که برای انتخاب باید روی گزینه brows کلیک کنید تا بخش مربوط به بازگردانی / دانلود برای شما نمایش داده شود .

R1soft چیست و چه کاربردی دارد

بعد از وارد شدن می توانید حتی بخش های مختلف سایت خود را بازگردانی کنید و نیازی به ریستور کلی سایت هم نیست اما در صورت لزوم می توانید به صورت کلی هم بازگردانی کنید که برای این کار دایرکتوری مربوط را انتخاب می کنید و از بالای صفحه گزینه Restore Selected را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا فرایند به صورت کامل 100% شود .

هاست شما با موفقیت بازگردانی شده و می توانید با مراجعه به سایت این تغییرات را مشاهده کنید .

 

R1soft چیست و چه کاربردی دارد

اشتراک گذاری

مدیریت

آذرآنلاین

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق برای آذرآنلاین محفوظ می باشد.
enamad