نام و نام خانوادگی جنسیت شغلت چیه؟
اطلاعات خواسته شده به درستی پر نشده است.

1. برای ورود به پنل ادمین وردپرس از چه آدرسی باید استفاده شود؟2. فایل های قالب وردپرس کجا قرار دارند؟3. وردپرس توسط چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟برو صفحه بعد

4. آیا افزونه های غیرفعال باعث افت سرعت وبسایت میشوند؟5. از چه پلاگینی میتوان برای ساخت فرم تماس استفاده کرد؟6. پیشوند پیشفرض جداول در وردپرس چیست؟7. برای فروشگاهی کردن وبسایت وردپرس از چه افزونه ای میتوان استفاده کرد؟8. حالت دیباگ وردپرس از کجا فعال میشود؟9. وردپرس از چه دیتابیسی استفاده میکند؟10. از پلاگین Yoast به چه منظوری استفاده می شود؟برای دیدن نتایج شماره موبایل خود را وارد کنید.
کد ارسال شده به شماره موبایل را وارد نمایید:

سطح آشنایی با وردپرس: آماتور

سلام بر تو ای سرباز وردپرس!

از جواب هایی که دادی مشخصه که اول راهی و تازه وارد این مسیر شدی. یادت نره که همیشه تلاش کردن جواب مـیده؛ پس هیچوقت ناامید نشو. پـادشاه وردپرس شدن خیلی هـم سخت نیست و بـاور داریم که به زودی به نتیجه های خوبی میرسی.

دوباره آزمون بده
برای مطالعات آموزش جامع وردپرس اینجا کلیک کنید

سطح آشنایی با وردپرس: متوسط

سلام بر تو ای شوالیه وردپرس!

از جواب هایی که دادی مشخصه که وردپرس رو تا حد خوبی میشناسی و فقط یک قدم تا پادشاه وردپرس شدن فاصله داری. پس همین راه رو ادامه بده که آینده روشنی تو این مسیـر داری و ما همیشه بهت افتخار می کنیم.

دوباره آزمون بده
برای مطالعات آموزش جامع وردپرس اینجا کلیک کنید

سطح آشنایی با وردپرس: حرفه ای

سلام بر تو ای پادشاه وردپرس!

از جواب هایی که دادی مشخصه که کاملا به وردپرس مسلط هستی و بقیه باید پیش تو درس پس بدن. خیلی خوشحالیم که با آدم حرفه ای مثل تو آشنا شدیم. امیدواریم که هر روز موفق تر از دیروزت باشی.

دوباره آزمون بده
برای مطالعات آموزش جامع وردپرس اینجا کلیک کنید