سرور های مجازی

نصب و راه اندازی سرویس های ایمیل انبوه نرم افزار های هک و حملات ddos و VPN و پروکسی و استفاده غیر مجاز از آی پی های دیگر بر روی سرور های مجازی غیر مجاز بوده و سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و در صورت بروز مشکل و ضرر و زیان به شرکت آذرآنلاین کاربر موظف به پرداخت آن می باشد
مدیریت کامل سرور های مجازی بر عهده کاربر بوده و آذرآنلاین هیچ گونه مسئولیتی در مورد مدیریت سرور نخواهد داشت و در صورت نیاز تیم پشتیبانی آذرآنلاین با اعلام هزینه مدیریت جزئی و یا ماهانه بر روی سرور مجازی خواهد داشت.

قوانین استفاده ی منصفانه از پهنای باند مصرفی سرورهای مجازی خارج از کشور:

با توجه به اهمیت مدیریت پهنای باند مصرفی برای این دسته از سرورهای مجازی، کاربران موظف هستند نسبت به محدودیت تعیین شده برای هر پلن سرور مجازی، مصرف پهنای باند را مدیریت نمایند. چنانچه میزان مصرف پهنای باند سرور بیش از محدودیت تعیین شده باشد، هزینه ی مازاد طی صورتحساب ارسال خواهد شد.
توجه داشته باشید همزمان با افزایش میزان مصرف پهنای باند، استفاده از سرور محدود خواهد شد.

قوانین استفاده ی منصفانه از پهنای باند مصرفی سرورهای اختصاصی خارج از کشور:

برای سرورهای اختصاصی، محدوده ی پهنای باند مصرفی برای هر لوکیشن تعریف شده می باشد. چنانچه میزان مصرف پهنای باند سرور بیش از محدوده ی مشخص شده باشد، سرور معلق میگردد و فعال سازی مجدد آن منوط بر پرداخت صورتحساب صادر شده می باشد.

نصب دوباره سیستم عامل هزینه 5000 تومان دریافت خواهد شد.

در زمان سررسید سرویس ها از 5 روز قبل به صورت روزانه از طریق ایمیل و پیام کوتاه اطلاع داده خواهد شد و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید 24 ساعت قبل از زمان سرسید هزینه سرویس را واریز نمایند.

سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و 24 ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد.
فضای بک آپ برای تمامی سرور های مجازی قابل ارائه می باشد اما تهیه بک آپ و استفاده از آن به عهده کاربر خواهد بود.
هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 10000 هزار تومان می باشد.
در صورت هر گونه گزارش در مورد اتک ، دی داس و حملات به سرور های داخلی و خارجی و ایجاد مشکلات در شبکه سرویس مورد نظر بدون هیچ اطلاع قبلی از دسترس خارج خواهد شد و حتی امکان تهیه بک آپ و بازگرداندن اطلاعات وجود نخواهد داشت و مسئولیت کامل مشکل بوجود آمده به عهده کاربر خاطی خواهد بود و خسارت بوجود آمده از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

سرویس های میزبانی

کاربر حق استفاده از سرویس های میزبانی به عنوان هاست دانلود و یا آپلود را ندارد
نصب و راه اندازی سایت های غیر اخلاقی و یا سایت های گمراه کننده و یا سایت های fake page ممنوع می باشد و با کاربر برخورد خواهد شد
ایجاد سایت های گفتگوی آنلاین و یا چت روم و شبکه های اجتماعی بر روی سرور های میزبانی ممنوع می باشد
استفاده از ربات های شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام و ...) در هاست های اشتراکی ممنوع می باشد.
هر گونه مطالب که با قوانین کشور ایران و قوانین بین المللی و کشور سرویس دهنده مغایرت داشته باشد ممنوع می باشد
در ارتباط با سرویس های میزبانی وردپرس، این سرویس صرفا برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهینه سازی شده است. لذا در صورت راه اندازی هر اسکریپت دیگری بر روی هاست، خدمات پشتیبانی برای آن ارائه نخواهد شد.
شایان ذکر است در صورت راه اندازی هر اسکریپت دیگری به جز وردپرس که منجر به اختلال درسرور اصلی شود، سرویس مربوطه بدون اطلاع قبلی معلق خواهد شد که مسئولیت آن برعهده ی خود کاربر می باشد.
سرویس های هاست، هفته ای سه بار بک آپ گیری می شوند. به این صورت که در مجموع تعداد کل بک آپ های موجود 7 نسخه می باشد که از این تعداد 2 نسخه مربوط به 2 ماه اخیر و 5 نسخه مربوط به بک آپ های گرفته شده در طی 2 هفته ی اخیر می باشند. لازم به ذکر است با به روزسانی، نسخه های جدید بک آپ، جایگزین نسخه های قبلی آن خواهند شد.

سرویس ثبت دامنه

برای ثبت دامنه های بین المللی اطلاعات ثبت نامی باید به صورت لاتین باشد در غیر این صورت عملیات ثبت به صورت خودکار انجام نخواهد شد
برای ثبت خودکار و آنی دامنه های بین الملی کشور انتخابی نباید ایران باشد
هر گونه تغییر dns به عهده شخص ثبت کننده دامنه می باشد و آذرآنلاین مسئولیتی در قبال تغییر dns نخواهد داشت
سفارش و پرداخت هزینه دامنه به معنای ثبت قطعی دامنه ها نمیباشد
کاربر موظف میباشد بعد از ثبت سفارش و پرداخت سفارش از فعال شدن دامنه خود در سایت نیک و یا پنل اختصاصی دامنه های بین المللی مطمئن شود.

گواهینامه امنیتی

آذرآنلاین، به عنوان نماینده فروش سرویس های SSL، محصولات CA ها معتبر DigiCert و Sectigo را ارئه میدهد و قوانین پیکربندی و Reissue در این سرویس ها مطابق با قوانین شرکت های مذکور می باشد. پیکربندی این سرویس ها تا 15 روز بعد از فعال سازی سرویس الزامی است و در صورت عدم پیکربندی در مدت زمان مذکور، سرویس از طرف CA لغو شده و امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.
نصب و پیکربندی سرویس های SSL بر عهده کاربران است و برای پیکربندی این سرویس ها می توانید از این لینک استفاده نمائید. در صورت نیاز به راهنمایی در راه اندازی سرویس های SSL، کارشناسان آذرآنلاین در کنار شما خواهند بود.

قوانین ثبت دامنه آی آر

تمام اطلاعات موجود در شناسه کاربری صحیح و به روز است.

ثبت دامنه با سوء نیت نبوده و تا آنجا که ثبت کننده اطلاع دارد، اشخاص ثالث حقی بر این نام ندارند.

چنانچه هر یک از اطلاعات تکمیل شده در شناسه کاربری نادرست یا غیر دقیق بوده یا به روزرسانی نشود، طبق بند ۶-۴ موافقتنامه ثبت دامنه، امتیاز دامنه لغو می‌گردد.

موافقتنامه ثبت و تمامی ضمایم آن دارای دو متن فارسی و انگلیسی هستند. در صورت اختلاف در مفاد متن، متن انگلیسی معتبر است.

چنانچه شخص ثالث مدعی وجود حق بر دامنه ثبت شده توسط متقاضی باشد حق مراجعه به مرجع حل اختلاف و اقامه دعوا طبق توافقنامه حل اختلاف را دارد.

(جدید) چنانچه مشخص شود نام دامنه ثبت شده، در زمان ثبت، نام شهر یا شهرستانی واقع در ایران بوده است، مرکز ثبت دامنه در هرزمان حق دارد راسا نسبت به انتقال دامنه ثبت شده به نام شهرداری یا فرمانداری آن شهر یا شهرستان اقدام نماید.

در صورتیکه دارنده امتیاز دامنه، دامنه خود را از طریق نمایندگان فروش به ثبت رسانده یا رابط نماینده فروش تعیین نماید، به نماینده فروش وکالت می دهد نسبت به تغییر رابط های فنی و مالی، تغییر کارگزار نام دامنه، و انتقال یا حذف نام دامنه حسب درخواست صاحب امتیاز دامنه یا نماینده قانونی وی اقدام نماید. درخواست انتقال یا حذف نام دامنه، پس از استعلام ایرنیک از دارنده امتیاز و تأیید وی انجام می‌گیرد.

تضمین برگشت وجه

بازگرداندن مبلغ واریز شده برای سرویس های آذرآنلاین در صورتی که مشکل از طرف آذرآنلاین به وجود آمده باشد و با دلیل قانع کننده و در صورتی که از هنگام تحویل سرویس بیش از 48 ساعت نگذشته باشد قابل انجام می باشد
مبلغ مورد نظر بین 4 الی 7 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد
در سرویس های سرور مجازی مبلغ 3 هزار تومان در صورت درخواست بازگشت وجه از مبلغ اصلی جهت نصب و راه اندازی و تنظیمات سرویس کسر خواهد شد .
توجه داشته باشید مبالغ برگشتی با کسر کسورات بانکی پرداخت خواهد شد.

قوانین مربوط به پرداخت ها

مطابق قوانین مالیاتی کشور، تمامی صورتحساب های صادرشده آذرآنلاین (شرکت افق صنعت سرد صحرا )مشمول بر 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد. در نظر داشته باشید با تغییر درصد مالیات بر ارزش افزوده مطابق این قانون، تغییرات در صورتحساب کاربران نیز همچنین لحاظ خواهد شد.
(توضیحات مربوط به 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده: ارزش افزوده از سال 87 با نرخ 3 درصد آغاز شد و به مرور زمان این درصد افزایش پیدا کرد تا به امروز که نرخ مالیات ارزش افزوده به 9 درصد رسیده است. از این نرخ 6 درصد به عنوان مالیات ارزش افزوده و 3 درصد به عنوان عوارض ارزش افزوده تقسیم می شود.)

تمامی صورتحساب ها به صورت الکترونیکی صادر می شود. در صورتی که یک کاربر نیاز به دریافت فاکتور کتبی بر اساس ماده ۱۶۹ قانون مالیات مستقیم داشته باشد می بایست حداکثر ظرف ۲۴ ساعت از تاریخ پرداخت نسبت به ارسال درخواست فاکتور کتبی از طریق تیکت اقدام نماید و اطلاعات دقیق خود شامل کد ملی و دیگر اطلاعات مورد نیاز جهت صدور فاکتور کتبی بر اساس ماده ۱۶۹ قانونی مالیات های مستقیم ارسال نماید تا فاکتور چاپی برای ایشان صادر شود.در صورتی که مشتری پس از این مهلت نسبت به ارسال درخواست فاکتور کتبی اقدام نماید با توجه به اینکه اطلاعات کاربر به عنوان مصرف کننده نهایی در سامانه معاملات فصلی ثبت می گردد دیگر امکان صدور فاکتور طبق ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی

  • پشتیبانی از طریق گفتگوی آنلاین و سیستم ارسال تیکت و شماره تلفن های آذرآنلاین می باشد
  • پشتیبانی به منزله مدیریت سرویس های کاربر نخواهد بود و فقط عدم در دسترس بودن سرویس ها و یا موارد مشابه به عهده آذرآنلاین خواهد بود
  • پشتیبانی تلفنی از ساعت 9 صبح الی 5 عصر خواهد بود.

تغییر شرایط استفاده از سرویس

شرایط استفاده از سرویس های آذرآنلاین ممکن است در هر تاریخی تغییر پیدا کند که در این صورت نسخه جدید شرایط استفاده به تمامی مشترکین شرکت ایمیل خواهد شد.

مسئولیت خریدار

جهت ارائه خدمات مطلوب تر و افزایش امنیت سرویس های موجود، احراز هویت از طریق ارسال کارت ملی الزامی بوده و عدم ارسال آن به منزله ی عدم بهره مندی از خدمات این شرکت می باشد. لازم به ذکر می باشد، در صورت عدم تطابق مشخصات وارد شده قبلی با اطلاعات کارت ملی، بایستی اطلاعات درج شده ویرایش گردد.

خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد

.همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد

در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

کاربر ها تنها باید با یک حساب کاربری در سایت آذرآنلاین ثبت نام نمایند و در صورت ایجاد چندین حساب کاربری تمامی حساب های موجود مسدود خواهد شد.

پذیرش قوانین

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

رفع مسئولیت

شرکت آذرآنلاین هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات میزبانی شده توسط مشترکین را ندارد لذا در صورت نیاز مشترک می بایستی پیرامون استفاده خود از سرویس های شرکت آذرآنلاین پاسخ گو باشد