موقعیت سرور ها

نمایی از موقعیت های سرور و رک های آذرآنلاین

یکی از اصولی که آذرآنلاین به آن در تمام یک دهه اخیر پایبند بوده است ، تنوع بسیار بالا در ارائه سرویس ها می باشد ، یکی از مهمترین عوامل در ارائه بهتر سرویس برای کاربران ارائه سرویس ها در موقعیت های مختلف جغرافیایی بشمار می رود که در تصویر زیر شما می توانید تمام لوکیشن هایی که سرورها و رک های آذرآنلاین در آن قرار دارند را ببینید.

تجربه متفاوت ارتباط جهانی با آذرآنلاین

میزبانی وب

آذرآنلاین سرویس هاست میزبانی وب خود را بر پایه لینوکس و ویندوز در دیتاسنترهای معتبر ، واقع در قاره اروپا و آمریکا در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از امکانات این سرویس می توان به استفاده از سرورهای قدرتمند اینتل و سوپرمایکرو با بروزترین سیستم عامل ها به همراه پنلهای سیپنل و پلسک با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته ، بک آپ روزانه و هفتگی و ماینتورینگ دائمی جهت حفظ امنیت و پایداری سرویس میزبانی وب آذرآنلاین نام برد.

سرور مجازی

آذرآنلاین با استفاده از مجازی ساز قدرتمند Vmware ESXi ارائه دهنده انواع سرور های مجازی در سراسر جهان می باشد. سرورهای استفاده شده در سرویس سرور مجازی در رک اختصاصی آذرآنلاین در برترین دیتاسنترهای جهان قرار داشته و از هارددیسک‌های SSD ، پردازنده و رم های مدرن و بروز بهره می برند. امکان نصب سیستم عامل مورد نظر و آماده سازی کمتر از 15 دقیقه سرور مجازی با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی ویژگی این سرویس می باشد.

سرور اختصاصی

آذرآنلاین با در اختیار داشتن رک های قدرتمند در دیتاسنترهای معتبر سراسر جهان ارائه دهنده سرویس سرور اختصاصی است. سرویس سرورهای اختصاصی آذرآنلاین دارای تنوع و عملکرد سخت افزاری بالایی هستند. مدیریت کامل سرور ، نصب و راه اندازی سیستم عامل مورد نظر کاربران اعم از مجازی سازها ، لینوکس‌ها و ویندوزها به همراه پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی از ویژگی های منحصر بفرد سرویس سرور اختصاصی آذرآنلاین می باشد.

برخی از مشتریان و نظرات کاربران

آذرآنلاین در یک دهه فعالیت خود در ارائه خدمات سرویسهای اینترنتی موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است که نظرات برخی از آنان را در ادامه خواهید خواند.