لوکیشن سرور های مجازی

تنوع موقعیت های جغرافیایی در پلن های سرور مجازی آذرآنلاین

انتخاب بهترین موقعیت جغرافیایی برای سرور مجازی یکی از موارد مهم در هنگام خرید است که باید حتما به آن توجه داشت. وجود لوکیشن های متعدد به شما کمک می‌کند تا بسته به نیاز خود، بهترین موقعیت را انتخاب کرده و بدون محدودیت از VPS خود استفاده کنید. در این صفحه می‌توانید لوکیشن تمامی سرور های آذرآنلاین را مشاهده کرده و موقعیت دلخواه خود را انتخاب کنید.

تجربه متفاوت ارتباط جهانی با آذرآنلاین

سرور مجازی آمریکا

میزبانی وب

آذرآنلاین سرویس هاست میزبانی وب خود را بر پایه لینوکس و ویندوز در دیتاسنترهای معتبر ، واقع در قاره اروپا و آمریکا در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از امکانات این سرویس می توان به استفاده از سرورهای قدرتمند اینتل و سوپرمایکرو با بروزترین سیستم عامل ها به همراه پنلهای سیپنل و پلسک با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته ، بک آپ روزانه و هفتگی و ماینتورینگ دائمی جهت حفظ امنیت و پایداری سرویس میزبانی وب آذرآنلاین نام برد.

سرور مجازی

آذرآنلاین با استفاده از مجازی ساز قدرتمند Vmware ESXi ارائه دهنده انواع سرور های مجازی در سراسر جهان می باشد. سرورهای استفاده شده در سرویس سرور مجازی در رک اختصاصی آذرآنلاین در برترین دیتاسنترهای جهان قرار داشته و از هارددیسک‌های SSD ، پردازنده و رم های مدرن و بروز بهره می برند. امکان نصب سیستم عامل مورد نظر و آماده سازی کمتر از 15 دقیقه سرور مجازی با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی ویژگی این سرویس می باشد.

سرور اختصاصی

آذرآنلاین با در اختیار داشتن رک های قدرتمند در دیتاسنترهای معتبر سراسر جهان ارائه دهنده سرویس سرور اختصاصی است. سرویس سرورهای اختصاصی آذرآنلاین دارای تنوع و عملکرد سخت افزاری بالایی هستند. مدیریت کامل سرور ، نصب و راه اندازی سیستم عامل مورد نظر کاربران اعم از مجازی سازها ، لینوکس‌ها و ویندوزها به همراه پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی از ویژگی های منحصر بفرد سرویس سرور اختصاصی آذرآنلاین می باشد.

برخی از مشتریان و نظرات کاربران

آذرآنلاین در یک دهه فعالیت خود در ارائه خدمات سرویسهای اینترنتی موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است که نظرات برخی از آنان را در ادامه خواهید خواند.