همراه با پشتیبانی

آذرآنلاین ارائه کننده خدمات پشتیبانی 24 ساعته

آذرآنلاین دارای کارشناسان و متخصصان حرفه در زمینه انواع سرویس های اینترنتی و آموزش است که به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی می باشند. همچنین آذرآنلاین در راستای افزایش علم و آگاهی کاربران برای استفاده بهینه از سرویس ها ، بخش مرکز آموزش را راه اندازی کرده تا کاربران با مراجعه به آن مشکلات خود را رفع نمایند.

پشتیبانی آنلاین

کاربرانی که نیاز به ارتباط سریع با کارشناسان بخش پشتیبانی دارند می توانند از طریق پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشند.

ارسال تیکت

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته از طریق ارسال تیکت بخش پورتال مشتریان فراهم بوده و به صورت آنی پاسخگو خواهیم بود.

پشتیبانی تلفنی

با تماس در ساعات اداری می‌توانند از پشتیبانی تلفنی تمامی سرویس‌ها و خدمات ارائه شده مدرن آذرآنلاین بهره‌مند شوید.

مطالب آموزشی

ارائه مطالب آموزشی تصویری و ویدئویی برای افزایش سطح آگاهی و علمی کاربران به صورت رایگان در تمام زمینه

مطالب آموزشی

ارائه انواع مطالب و ویدئوهای آموزشی و کاربردی

مطالب آموزشی تولید شده توسط تیم محتوای آذرآنلاین نسبت به نیاز و درخواست های کاربران تولید شده و تمامی آموزش ها به صورت کامل تست شده اند. همچنین آذرآنلاین با هدف افزایش دانش کاربران خود مطالب نوین در جهت راه اندازی سرویس های روز دنیا را به صورت تصویری و ویدئویی در اختیار کاربران قرار می دهد.

نیازی به جستجو در اینترنت نیست !

مابین هزاران مقاله کاربردی آذرآنلاین جستجو کنید

روزانه مقاله های جدید در سایت افزوده می شوند که می توانید رایگان استفاده نمائید

ارتباط با پشتیبانی

راه کارهای متفاوت دریافت پشتیبانی سرویس های مدرن آذرآنلاین

کاربران گرامی جهت ارتباط با پشتیبانی آذرآنلاین می توانند از طریق ارسال تیکت در پورتال مشتریان ، پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی تلفنی اقدام نمایند. گروه پشتیبانی در آذرآنلاین به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در خدمت شما خواهد بود.

جهت ارسال تیکت پشتیبانی به پورتال مشتریان مراجعه کرده و از بخش ارسال تیکت مشکل و یا سوال خود را مطرح نمایید، کارشناسان آذرآنلاین در کمترین زمان ممکن به تیکت شما رسیدگی کرده و پاسخ کامل را ارسال خواهند کرد و در صورت نیاز برای رفع مشکل شما به سرعت اقدام خواهد شد

ارسال تیکت پشتیبانی

در صورت نیاز به صحبت با کارشناسان آذرآنلاین به صورت آنلاین می توانید از پشتیبانی آنلاین نیز استفاده نمایید. در بخش پشتیبانی آنلاین کارشناسان سریعا پس از دریافت درخواست شما ، اقدام به پاسخ و یا حل مشکل شما کرده و در تمامی مراحل تا پایان مشکل مربوطه همراه شما خواهند بود.

پشتیبانی آنلاین

شما می توانید در صورت نیاز به تماس تلفنی با کارشناسان آذرآنلاین ، در ساعات اداری تماس را برقرار کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید. تیم پشتیبانی آذرآنلاین پس از دریافت درخواست شما به صورت آنی پاسخ مشکل شما را داده و در تمامی مراحل رفع آن با شما همراه خواهند بود.

تلفن تماس: 4181 - 041

تماس با ما
پشتیبانی آنلاین
سوالات متداول

به منظور تایید شماره همراه بایستی آدرس ایمیل ناحیه ی کاربری خود را به شماره 10004181 پیامک نمایید.

ایمیل دریافتی جهت اطلاع رسانی در مورد پایان مدت زمان تیکت ارسالی شما میباشد که پس از گذشت 72 ساعت به صورت اتوماتیک وضعیت تیکت ارسالی پایان میابد.

در سایت آذرآنلاین قسمت بالا محل ورود به ناحیه ی کاربری وجود دارد که .پس از کلیک، نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده تا وارد ناحیه ی کاربریتان شوید.سپس در ناحیه ی کاربری قسمت بالای صفحه بر روی اسم خود کلیک کرده و گزینه ی ارسال تیکت را انتخاب نمایید با انتخاب دپارتمان مدنظر می توانید درخواست خود را ارسال فرمایید.

برخی از مشتریان و نظرات کاربران

آذرآنلاین در یک دهه فعالیت خود در ارائه خدمات سرویسهای اینترنتی موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است که نظرات برخی از آنان را در ادامه خواهید خواند.