نیاز به کمک دارید؟
آذرآنلاین همیشه در کنار شماست.

کارشناسان و متخصصان آذرآنلاین به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی هستند تا بتوانند در همه زمینه‌ها از قبیل سرویس های اینترنتی و آموزش‌های مرتبط پاسخگوی کاربران باشند. همچنین در راستای افزایش علم و آگاهی کاربران و برای استفاده بهینه از سرویس ها ، مرکز آموزش راه اندازی شده تا کاربران با مراجعه به مقالات بتوانند مشکلات خود را حل کنند و بر دانش خود بیفزایند.

پشتیبانی آذرآنلاین

در بین بیش از ۵۰۰۰ مقالهجستجو کنید ...

پشتیبانی آنلاین

پس از ورود به وب‌سایت آذرآنلاین ، در گوشه پایین و سمت راست صفحه، آیکون چت آنلاین (لایو چت) را مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی این آیکن صفحه چت آنلاین باز شده و می‌توانید سوال خود را در این بخش مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را از کارشناسان ما دریافت کنید.

پشتیبانی تلفنی

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی از طریق تماس تلفنی فقط کافیست با شماره 0414181 تماس بگیرید تا کارشناس های مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالات و یا درخواست های شما رسیدگی کنند و راهنمایی های لازم را به آسانی در اختیار شما بگذارند.

ارسال تیکت پشتیبانی

جهت ارسال تیکت و دریافت پشتیبانی آنلاین به پورتال مشتریان (داشبورد آذرآنلاین) مراجعه کرده و از بخش «ارسال تیکت» مشکل خود را مطرح کنید. کارشناسان آذرآنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن به تیکت شما رسیدگی کرده و ضمن ارسال پاسخ، برای رفع مشکل شما اقدام خواهند کرد.