آموزش تغییر اطلاعات تماس در بسته های راه اندازی وب سایت

نویسنده: سینا نصیری| دسته بندی: آموزش مدیریت محتوا وب سایت آسان وردپرس | نظرات: 0 نفر
آموزش تغییر اطلاعات تماس در بسته های راه اندازی وب سایت
5519
02 دی 1394
سینا نصیری مدیریت

برای تغییر اطلاعات تماس مربوط به سایت های بسته راه اندازی وب سایت آسان ابتدا باید وارد بخش مدیریت سایت خود شوید که برای این کار می بایست از ادرس www.yoursite.com/wp-login.php استفاده کنید که به جای yoursite.com باید ادرس سایت خود را وارد کنید .

بعد از وارد کردن آدرس بالا وارد صفحه ای مثل تصویر زیر می شوید که باید نام کاربری یا شناسه و رمز عبور خور را وارد کنید و گزینه ورود را کلیک کنید .

ویرایش اطلاعات در وردپرس

بعد از وارد شدن به بخش مدیریت سایت خود باید از سمت راست بخش مدیریت گزینه برگه ها را انتخاب کنید تا صفحه مربوط به این بخش برای شما نمایش داده شود .

ویرایش اطلاعات تماس وردپرس

صفحه ای که در تصویر مشاهده می کنید مربوط به بخش برگه ها می باشد که در این بخش باید گزینه ویرایش مربوط به Home – برگه نخست را کلیک کنید .

در صفحه ویرایش برگه بخشی با نام تنظیمات برگه وجود دارد که تمامی تنظیمات صفحه نخست شما در این فایل قرار داده شده و شما می توانید توسط این بخش قسمت های مختلف سایت خود را ویرایش کنید و تغییراتی در آن ایجاد کنید .

در این تنظیمات بخشی هایی با عنوان ستون ، چارت ، بار پیشرفت ، نمونه کار و موارد دیگر وجود دارد که هر یک از این موارد وظیفه خاصی دارد که شما باید متناسب با نیاز خود یکی از این موارد را انتخاب کنید و در سایت خود به کار ببرید .

برای ویرایش اطلاعات تماس باید ستون مربوط به اطلاعات تماس خود را پیدا کرده و ویرایش کنید و اطلاعات تماس خود را ویرایش کنید .

ویرایش اطلاعات تماس وردپرس

صفحه ای که در تصویر مشاهده می کنید مربوط به بخش ویرایش ستون اطلاعات تماس می باشد و شما باید قسمت محتوا را ویرایش کنید و به جای شماره تماسی که قرار داده شده شماره خود را وارد کنید .

برای سفارش بسته راه اندازی وب سایت آسان کلیک کنید .