معرفی افزونه ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس

معرفی افزونه ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس
معرفی افزونه ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس
11 ماه پیش

معرفی افزونه ساخت نسخه موبایل سایت وردپرس

امکانات واکنش گرا و ریسپانسیو بودن سایت جز یکی از امتیازات سایت های امروزی محسوب می شود و از این به بعد هم جز امکانات پیش فرض سایت باید باشد تا هم موتورهای جستجو با سایت شما مشکل نداشته باشند و هم کاربران با حالت نمایش استانداردی سایت شما را ببینند .

با توجه به گزارشات اخیر گوگل شاهده پیشی گرفتن موبایل و تبلت در وبگردی های اینترنتی بودیم و از این پس موتورهای جستجو حساسیت بیشتری به وب سایت ها نشان می دهند و داشتن نسخه موبایل برای تمامی سایت ها اجباری می شود .

امروز میخواهیم شما را با افزونه ای آشنا کنیم که امکان ساخت نسخه موبایل سایت شما را فراهم می کند و می توانید با نصب این افزونه از این قابلیت استفاده کنید و در موتورهای جستجو به خصوص گوگل سربلند باشید چون تمامی موتورهای جستجو داشتن نسخه موبایل را اجباری می دانند و حتما باید سایت شما حالت واکنش گرا یا ریسپانسیو را داشته باشد .

افزونه بسیار کاربردی WP Mobile Redirect به شما این امکان را می دهد که با انجام تنظیمات ساده و ابتدایی نسخه موبایل سایت خود را راه اندازی کنید و کاربرانی که با استفاده از موبایل و تبلت از سایت شما استفاده می کنند با استایل بهینه شده مشاهده نمایند .

 

author
سینا نصیری- مدیریت

بیش از 10 سال هست که به صورت مستمر در زمینه وب فعالیت میکنم و مباحث برنامه نویسی و توسعه نرم افزار و تکنولوژی های جدید رو پیگیری میکنم.

4226
A
A