با آذرآنلاین همراه شوید

نویسنده: آبتین حیدرآبادیان| دسته بندی: اخبار آذرآنلاین اخبار | نظرات: 0 نفر
با آذرآنلاین همراه شوید
1185
05 آذر 1396

همیشه سعی داشتیم تا برترین سرویس‌ها را با بهترین کیفیت در اختیار کاربران ایرانی بگذاریم و امروزه مفتخر هستیم که توانستیم در این راه قدم‌های بزرگی را برداشته تا هر روز به اهدافمان نزدیکتر شویم.

تیم ما هر روز سعی دارد تا با امکانات و خدمات جدید سورپرایز جدیدی را برای کاربرانمان داشته باشد تا تکنولوژی روز دنیا در اختیار کاربران ایرانی قرار داشته باشد.

حال یک خبر غافلگیر کننده جدید در راه است که امیدواریم همانند سایر خدمات ما برای شما جذاب باشد.

همانطور که قبلاً در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام با پست‌های متنوع در خدمت شما بودیم ، قصد داریم اخبار جذابتری را در آن برای شما قرار داده تا از آن بهره ببرید.

اطلاع از تخفیف‌های دوره‌ای آذرآنلاین نسبت به مناسبت‌های ایرانی ، جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی مرتبط با هاستینگ و شبکه و اطلاع رسانی از آخرین اخبار آذرآنلاین از برخی موارد ارسالی در شبکه‌های اجتماعی ما تا بدین لحظه بود و حال تخفیف‌های ویژه یک روزه و هفتگی مخصوص اعضای کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بزودی قرار خواهد رفت.

این سری از تخفیف‌ها به صورت روزانه و هفتگی بر روی شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد و سپس با اطلاع رسانی مجدد حذف خواهد گردید.

از جمله سرویس‌هایی که در تخفیف ویژه قرار خواهد گرفت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شما کاربران گرامی می‌توانید هم اکنون عضوی از خانواده آذرآنلاین در شبکه‌های اجتماعی شده و از تخفیف‌های ویژه ما مطلع شوید.

کانال تلگرام آذرآنلاین

صفحه اینستاگرام آذرآنلاین