بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.2

نویسنده: سینا نصیری| دسته بندی: اخبار اخبار IT | نظرات: 0 نفر
685
25 بهمن 1394
سینا نصیری مدیریت

بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.2

در مورد انواع سیستم های مدیریت محتوا در مطالب قبلی سایت اشاره کردیم و در مورد آشنایی وردپرس  هم گفتیم که جز بهترین سیستم های مدیریت محتوا به حساب می آید و خیلی از سایت های بزرگ دنیا از این سیستم برای مدیریت سایت خود استفاده می کنند .

در تاریخ 2 فوریه 2016 نسخه 4.4.2 از این سیستم منتشر شد که به گفته توسعه دهنده وردپرس در این نسخه حدودا 52 مورد که نیاز رفع و بهینه سازی بود را مورد بررسی قرار دادند . منبع

در این بروزرسانی وردپرس 17 باگ امنیتی و غیر امنیتی که در نسخه قبلی وجود داشت برطرف شده که با مرجعه به لینک درج شده می توانید لیست باگ ها را مشاهده نمائید .

بیشتر بروزرسانی هایی که انجام می شود از نظر گرافیکی و رابط کاربری هیچ تغییر صورت نمی گیرد و بیشتر در هسته وردپرس این تغییرات اعمال می شود و معمولا کاربران از این تغییرات خبری ندارند .

برای استفاده از آخرین نسخه وردپرس می توانید به سایت مرجع مراجعه کنید و فایل نصب را دانلود کرده استفاده نمائید و یا اگر سایت وردپرسی دارید می توانید به پنل مدیریت مراجعه کنید از قسمت بروزرسانی ها نسخه وردپرس خود را بروز کنید .

همان طور که گفتیم در نسخه های جدید معمولا اگر سیستم دسترسی لازم را داشته باشد بروزرسانی را خودش انجام می دهد و نیازی به بروز کردن شما نیست .

معمولا توصیه می کنیم که برای امنیت بیشتر و همچنین باگ های امنیتی و کاربری از آخرین نسخه اسکریپت ها استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از امکانات استفاده کنید .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز می باشد و هر کسی که توانایی برنامه را داشته باشد می تواند هر تغییری که دوست دارد روی سایت و هسته آن انجام دهد تا امکانات و ویژگی هایی که لازم دارد را ایجاد کند و استفاده نماید و از نظر قانون کپی رایت هم مشکلی نیست و هر کسی که بخواهد می تواند این کار را انجام دهد .

بروزرسانی جدید سیستم وردپرس به نسخه 4.4.2