روش ثبت دامنه رایگان بدون هیچ هزینه

ثبت دامنه رایگان و مزایا و معایب آن را بدانید و با یک تیر دو نشان بزنید تا بتوانید کمترین هزینه را برای سایت خود داشته باشید. tk و cf از دامنه های رایگان هستند.

روش ثبت دامنه رایگان بدون هیچ هزینه
لیست مطالبی که در این مقاله می خوانید:

دامنه رایگان بدون هیچ هزینه تنها یک تبلیغ نیست. شما می توانید از دامنه های متفاوت و بسیاری به راحتی و بدون کوچکترین پرداخت هزینه ای استفاده کنید. برخی از دامنه های رایگان در ازای خرید هاست ارائه می شوند اما برخی دیگر تماماً رایگان هستند. IR . COM .NET . XYZ .CO .ORG از جمله دامنه هایی هستند که شما بعد از خرید هاست می توانید از آن ها استفاده کنید، اما GQ TK ML CF GA کاملاً رایگان ثبت می شوند.

بازار رقابتی و بسیار سخت کسب و کار اینترنتی را دست کم نگیرید. بسیاری از شرکت ها حاضرند برای راه اندازی سایت شما، دامنه رایگان بدون هیچ هزینهدر اختیار شما قرار دهند. این شرکت ها سایت شما را یک مشتری ثابت و البته قدرتمند می شناسند. برخی از شرکت ها شاید دامنه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند، اما کنترل دامنه را احتمالاً در دست خود قرار می دهند.

tk و cf به عنوان دامنه رایگان در سراسر جهان شناخته می شوند و البته رایگان بودن، صددرصد کیفیت آن چنان بالایی را به وجود نمی آورد. بسیاری قصد راه اندازی سایت را دارند که از آن برای تفریح و یا حتی سرگرمی استفاده کنند و این چنین دامنه هایی می توانند کارساز باشند. برخی دیگر نیز با استفاده از دامنه های رایگان فرصت های قابل توجهی را از دست داده اند. به همین دلیل لطفاً هدف خود را همان ابتدا از راه اندازی سایت مشخص کنید و سپس به دنبال دامنه باشد. در بعضی از شرایط خرید دامنه بسیار معقولانه تر است.

روش ثبت دامنه رایگان بدون هیچ هزینه

این نکته را مدنظر قرار دهید که دامنه بدون هیچ هزینه طبق شرایط می تواند انتخاب مناسبی باشد. یعنی شما برای در نظر گرفتن و محک زدن توانایی خود در راه اندازی سایت به دنبال دامنه هستید که در این شرایط دامنه رایگان بهترین گزینه است. زمانی که قصد شما فعالیت حرفه و اصلی در یک حوزه خاص است، لطفاً اصلا به دنبال دامنه های رایگان نباشید و سعی کنید به خرید دامنه بیندیشید. جهت آشنایی با باز کردن قفل دامنه جهت انتقال دامنه می توانید لینک مقاله آن را مطالعه فرمایید.

چنانچه به دنبال تهیه دامنه رایگان هستید، بهتر است بدانید که پشتیبانی آن چنان قوی را نمی توانید در این شرایط انتظار داشته باشید. عدم رنکینگ و رتبه مناسب سایت شما در گوگل از جمله مواردی است که به معایب دامنه های رایگان مرتبط می شود و برخی از آن بی خبرند. حتی این گونه مشاهده شده است، در بسیاری از شرایط سایتی که از خرید دامنه استفاده نکرده است به عنوان یک سایت کلاهبردار شناخته شده است. به هر حال رایگان بودن اگر چند مزیت داشته باشد، عیب و ایرادهایی را هم به خود اختصاص می دهد.

خرید هاست یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از یک دامنه بدون هزینه است. همان گونه که گفته شد، مادامی که شما از یک شرکت معتبر قصد خرید هاست قیمت مناسب را داشته باشید، احتمالاً شرکت برای جلب رضایت هرچه بیشتر شما، یک دامنه در اختیار شما قرار دهد. اینگونه می توانید با خیالی آسوده نسبت به راه اندازی سایت مورد نظر اقدام کنید. به هر حال شما قطعاً به هاست نیاز دارید، پس لطفا اینگونه یک روند ساده و البته به صرفه را طی کنید. شرکت های معتبر زیادی تمایل دارند تا در ازای خرید هاست، یک دامنه را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دهند. حقیقتاً این یک روش کاملاً مقرون به صرفه است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

ما در مورد مزایا و معایب دامنه رایگان صحبت کرده ایم، قطعاً خرید دامنه می تواند مقرون به صرفه ترین راه باشد. شما زمانی که به خرید هاست بپردازید، می توانید از دامنه ای به صورت رایگان نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که دامنه رایگان در شرایط متفاوت می تواند بهترین گزینه باشد، در غیر این صورت برای راه اندازی یک سایت که فعالیت اصلی را دنبال می کند، نمی تواند پیشنهاد مناسبی باشد. احتیاط همیشه شرط عقل است، دامنه ای که رایگان ارائه شود، قطعاً پشتیبانی درستی هم ندارد و همین امر برای شما مشکل ساز خواهد شد و بهتر است که از خرید هاستی باکیفیت برای دست یافتن به دامنه ای رایگان استفاده کنید.

 

نظرات کاربران


 
در حال بارگذاری...

برای مشاهده مطالب بیشتر به آکادمی آذرآنلاین مراجعه کنید

محتوای بیشتری برای بارگذاری وجود ندارید