معرفی بهترین سرور ماینکرافت ایرانی

معرفی بهترین سرور ماینکرافت ایرانی برای افرادی که عاشق بازی و یا گیم هستند و محبوب ترین بازی که قابلیت هایی چون بی نهایت و پویا بودن دارد و هر بار دنیای جدیدی می بینید.

معرفی بهترین سرور ماینکرافت ایرانی

اگر عاشق بازی و یا گیم باشید بدون شک نام بازی ماینکرافت را شنیده اید. این بازی یکی از محبوب ترین بازی ها در بین گیمر ها به شمار می رود. چرا که قابلیت هایی همچون بی نهایت، پویا بودن را در خود جای داده است. به این صورت که هر بار که شما وارد بازی جدید می شوید شاهد دنیای جدیدی خواهید بود. نکته قابل توجه در رابطه با این بازی این است که بر اساس بلوک ها پی ریزی شده است. و اما سوالی که در این بین ممکن است برای شما تحت عنوان یک گیمر حرفه ای  مطرح گردد این است که بهترین سرور Minecraft کدام است؟ به وسیله کدام سرور می توان بهترین نتیجه را به دست آورد؟

این بازی نه تنها تحت عنوان یک سرگرمی جذاب شناخته می شود بلکه توانایی این را دارد بر روی خلاقیت ذهن شما تأثیر بگذارد. در یک کلام اگر عاشق معماری و ساختن هستید ماینکرافت می تواند بهترین تجربه را برای شما ایجاد نمایید. در این بازی این امکان برای شما فراهم می باشد که بدون نوشتن یک کد هر چیزی که می خواهید را بسازید. در ادامه در این مطلب از آذرآنلاین همراه ما باشید تا بیشتر در رابطه با معرفی بهتری سرور ماینکرافت ایرانی گفتگو نماییم.

منظور از سرور های بازی ماینکرافت چیست؟

چنانچه که در دسته اشخاصی هستید که به صورت حرفه ای به گیم و بازی می پردازید در این صورت بدون شک یکی از موارد مورد نیاز سرور آنلاین ماینکرافت خواهد بود. هر کدام از سرور های آنلاین ماینکرافت این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا از جذابیت های خاص در حین بازی بهره ببرند. این نکته را بایست بدانید که هر سرور ماینکرافت pc و pe دنیای جداگانه ی را با معیار، شیوه و اسلوب در کنار جوامع ویژه خود برای بازیکنان به وجود می آورد. آذرآنلاین در ادامه تمام تلاش خود را نموده است که با معرفی بهترین سرور ماینکرافت همراه با شما کاربران عزیز باشد تا نهایت لذت را در ساخت و سازها، وضعیت بازی و در یک کلام جهانی با معیار های نوین ببرید. در صورت آشنایی با سرور مجازی برای بازی می توانید به لینک مقاله آن مراجعه فرمایید.

چگونه به بهترین سرور ماینکرافت متصل شویم؟

اولین گامی که بایست در این راستا بردارید این است که برجسته ترین سرور ماینکرافت را انتخاب نمایید. سپس در این گام بایست به آدرس سرور های ماینکرافت دست یابید. در این مرحله زمان آن رسیده بازی را آغاز نمایید و تعداد افراد را انتخاب نمایید. در مرحله آخر در بخش add server آدرس IP انتخاب را درج نموده و سپس نام سرو های ماینکرافت را تعیین نمایید.

معرفی بهترین سرور ماینکرافت

در ادامه به معرفی بهترین سرور های ماینکرافت خواهیم پرداخت.

بهترین سرور های ماینکرافت pe

Mineplex

اگر به دنبال بزرگ ترین و خاص ترین سرور های ماینکرافت هستید پیشنهاد ما به شما Mineplex می باشد. این سرور تعدادی ناحیه ویژه را برای افراد فراهم می سازد؛ که بازیکنان بسیاری در یک زمان واحد می توانند از آن بهره ببرند. برخورداری از قابلیت های همچون فضای ارتقاء یافته، قدرت های خاص در مقایسه با دیگر سرور ها مورد توجه قرار گرفته است.

Mineplex

Brawl بهترین سرور ماینکرافت

چنانچه که هیجانات بازی Call of Duty برای شما لذت بخش است در این صورت Brawl می تواند بهترین بازی جایگزین برای شما باشد. مهم ترین قابلیت این سرور این است که این امکان را برای شما فراهم می سازد که بازی را از هر نقطه ای که تمام کرده اید شروع کنید.

سرور آنلاین ماینکرافت؛ grand theft minecart

این سرور دو بازی Minecraft و grand theft minecart را در کنار هم دیگر جای داده است. از مشکلاتی که تازه وارد ها با آن روبرو هستند این است که دارای امتیازات بسیاری نیستند تا از قابلیت های ویژه آن بهره ببرند. با این وجود جای نگرانی وجود ندارد و شما با برخورداری از یک خانه، اسلحه ای برای تیراندازی و وجود پلیس و... می توانید از کیفیتی همانند GTA بهره ببرید و بهترین تجربه را برای خود ایجاد کنید. همین قابلیت موجب شده است که این سرور در دسته بهترین سرور های ماینکرافت pc و pe قرار گیرد.

سرور آنلاین ماینکرافت؛ grand theft minecart

pixelmoncraft

به احتمال بسیار، نام این سرور را شنیده اید؛ pixelmoncraft این شرایط را در اختیار شما قرار می دهد که بازی پوکمون که طرفداران بسیاری دارد را به شیوه گروهی و چند نفره تکمیل کنید. در کنار این مورد با تقسیم خود به دو سرور قابلیت بکارگیری بازی های محبوب همچون نینتندو را نیز فراهم می سازد.

کلام پایانی

در بالا برای شما در رابطه با بهترین سرور های ماینکرافت اطلاعاتی را شرح نمودیم. امید است که این مطلب از آذر آنلاین برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

 

  

 

 

نظرات کاربران


 
در حال بارگذاری...

برای مشاهده مطالب بیشتر به آکادمی آذرآنلاین مراجعه کنید

محتوای بیشتری برای بارگذاری وجود ندارید