راهنمای خرید بسته وب سایت آسان آذرآنلاین

نویسنده: سینا نصیری| دسته بندی: آموزش وب سایت آسان | نظرات: 0 نفر
راهنمای خرید بسته وب سایت آسان آذرآنلاین
1665
30 آذر 1394
سینا نصیری مدیریت

طراحی و راه اندازی وب سایت در نگاه اول جز کارهایی بنظر می رسد که بسیار دشوار و زمان بری است و بسیاری از افراد هم به خاطر این مشکلات سراغ ساخت سایت نمی روند اما ما در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که به چه صورت و تنها با چند کلیک ساده سایت خود را راه اندازی کنند و از امکانات سایت خود استفاده کنند .

شما تنها می توانید با 4 مرحله خیلی ساده صاحب یک سایت با کلی امکانات شوید و با خیال راحت از آن استفاده کنید .

آذرآنلاین برای اولین با در ایران اقدام به ارائه خدمات “راه اندازی وب سایت آسان” می کند که شما در این سرویس نیازی به داشتن دانش طراحی سایت و برنامه نویسی ندارید و با انتخاب موارد ذکر شده در طی خرید سرویس می توانید صاحب سایت شوید .

راه اندازی وب سایت :

در سرویس راه اندازی وب سایت آسان شما می بایست وارد بخش “راه اندازی وب سایت” شوید .

با توجه به توضیحاتی که نوشته شده شما باید در مرحله اول نام دامنه سایت خود را انتخاب کنید و منظور از دامنه همان آدرس سایت شما می باشد .

در مرحله دوم باید بسته سرویس خود را انتخاب کنید که 4 بسته برای سایت ها آماده شده که با توجه به امکانات سایت ها هزینه بسته ها هم تغییر می کند و هر چه امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت نمائید .

در بسته اول که بسته ساده یا مبتدی نام دارد شما امکاناتی نظیر 500 مگابایت فضا جهت آپلود فایل ، بسته آموزشی ، راه اندازی ایمیل اختصاصی وب سایت ، بسته امنیتی و یک دامنه رایگان IR را در اختیار دارد که با سفارش این بسته شما فقط قادر به استفاده از این امکانات خواهید بود .

بسته دوم بسته معمولی می باشد که امکانات بیشتری نسبت به بسته ساده دارد و شما در این بسته به فضای 1000 مگابایت بسته آموزشی ، راه اندازی ایمیل اختصاصی ، بسته امنیتی ، یک دامنه رایگان IR ، بهینه سازی سرعت وب سایت و ثبت سایت شما در موتورهای جستجو دسترسی دارید .

بسته سوم که بسته پیشرفته نام دارد امکاناتی بیشتر از بسته ساده و معمولی دارد و در این بسته شما به امکاناتی نظیر 2000 مگابایت فضا جهت آپلود فایل ، بسته آموزشی ، راه اندازی ایمیل اختصاصی وب سایت ، بسته امنیتی و یک دامنه رایگان IR ، بهینه سازی سرعت وب سایت ، ثبت سایت شما در موتورهای جستجو ، پنل اس ام اس رایگان و بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو دسترسی دارید که نسبت به دو بسته قبلی امکانات فراوانی دارد .

بسته آخر بسته حرفه ای نام دارد در این بسته به جز امکاناتی که در سه بسته بالا ذکر شد دارای امکاناتی مثل امکان سفارشی سازی ، تولید و انتشار محتوا و همچنین در این بسته از پشتیبانی VIP هم می توانید استفاده کنید .

پس از انتخاب بسته مورد نظر و تائید این مرحله ، شما وارد بخش انتخاب قالب یا تم سایت خود می شوید که در این بخش از سرویس شما می توانید از 4 قالب بسیار شیک و استاندارد بر حسب نوع سایت خود یکی را انتخاب کنید که قالب ها برای موضوعات سایت شخصی ، پروفایل ، شرکتی و فروشگاهی می باشد که اگر شما سایت فروشگاه نیاز داریم باید در انتخاب فالب ، قالب فروشگاهی را انتخاب کنید که اگر بسته چهارم را انتخاب کرده باشید حتی می توانید قالب خود را سفارشی سازی کنید و هر بخشی را که دوست داریو و نیاز هست را ایجاد کنید .

بعد از انتخاب قالب کار شما تمامی می شود و کافیست سفارش را تائید کنید و پرداخت نمائید که بعد از انجام این مراحل سرویس شما در کمتری زمان ممکن برای شما ایجاد می شود و اطلاعات سایت به ایمیل شما ارسال می گردد .

در ادامه مطلب ما آموزش خرید سرویس را به صورت تصویری قرار دادیم که می توانید از این آموزش برای سفارش این محصول استفاده نمائید .

بعد از وارد شدن به بخش راه اهندازی وب سایت روی گزینه سفارش دهید که در تصویر هم موجود است کلیک نمائید .

بعد از این که روی سفارش دهید کلیک کردید وارد صفحه زیر می شود.

راهنمای خرید بسته وب سایت آسان آذرآنلاین

در این بخش شما باید آدرس سایت خود یا آدرس دامنه را وارد کنید سپس یکی از پسوندهای قید شده را تیک زده و گزینه جستجوی دامنه را کلیک کنید .

در صورتی که دامنه انتخابی شما از قبل ثبت نشده باشد این امکان را می دهد که شما دامنه وارده کرده را انتخاب کنید در غیر این صورت شما باید دامنه دیگری را انتخاب کنید .

در صورتی که دامنه آزاد باشد و قابل ثبت باشد برای شما گزینه انتخاب دامنه را نمایش می دهد که می بایست روی این گزینه کلیک کنید سپس گزینه دیگری در بالای سایت با عنوان مرحله بعدی به رنگ سبز فعال می شود که روی آن کلیک می کنید و وارد مرحله دوم می شوید .

در این مرحله باید یکی از بسته مورد نظر را که در ابتدای مطلب اشاره کردیم را انتخاب کرده و گزینه مرحله بعد را کلیک کنید .

بعد از انتخاب بسته و تائید وارد مرحله انتخاب قالب می شوید که به شکل زیر می باشد .

راهنمای خرید بسته وب سایت آسان آذرآنلاین

باید یکی از چهار قالب آماده شده را انتخاب کنید و مرحله بعد را انتخاب کنید .

مرحله چهار هم باید تائید کنید و سپس وارد بخش ثبت نام و یا ورود شده و سپس پرداخت نمائید که بعد از پرداخت فاکتور صادر شده سرویس شما بعد از مدت کوتاهی فعال می شود و مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال می گردد .