قالب امور مالی و حقوقی مادیار
قالب امور مالی و حقوقی مادیار

دموهای عرضه شده توسط قالب بیتم، سایتی کاربردی و زیبا برای شما می‌سازند. این قالب‌ها امکانات گسترده‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند و با موضوعات و کاربردهای مختلفی از جمله اصناف و مشاغل مختلف ارائه می‌شوند. این تنوع و گستردگی به شما کمک می‌کند تا بتوانید سایت مرتبط با شغل یا فروشگاه خود را به سادگی راه‌اندازی کنید. یکی از این قالب‌ها، قالب سایت حسابداری امین است که یک قالب مناسب برای موسسات حقوقی و مالی یا حسابداری باشد. وب‌سایت شما، چهره برند شماست، حامیان امین، جلوه‌ای حرفه‌ای به برند شما می‌بخشد و سادگی و مینیمالیستی این قالب، جلوه‌ای زیبا برای سایت شما رقم می‌زند.

قالب حسابداری حامیان امین به افزونه قدرتمند ووکامرس مجهز است و این یعنی دیگر نیازی ندارید با پیچیدگی‌های کدنویسی سر و کله بزنید. به لطف این افزونه، به آسانی و فقط با چند کلیک سایت خود را به شکل دلخواه بسازید. برای آشنایی با نحوه استفاده از قالب سایت وردپرسی حسابداری حامیان امین، تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با نحوه کار با این قالب آشنا شوید.

یک سایت خوب و موفق می‌تواند تاثیر به‌سزایی در رضایت کاربران و جذب آن‌ها داشته باشد؛ با استفاده از قالب سایت حامیان امین، اطلاعات مورد نیاز کاربران را در اختیار آن‌ها قرار دهید، آمار ارائه کنید و از برنامه‌های جدید خوب بگویید. این قالب با همه وسیله‌های الکترونیکی از جمله انواع موبایل، تبلت، لپتاپ و دسکتاپ سازگار است و بدون به‌هم‌ریختگی و مشکلی، سایت را به کاربران ارائه می‌کند.

تصاویر زیر پیش نمایشی از آنچه این قالب ارائه می‌کند را نمایش می‌دهند.

قالب وردپرس شرکتی

ویژگی‌های قالب وردپرس حسابداری حامیان امین:

  • ریسپانسیو و سازگار با تمامی دستگاههای الکترونیکی
  • دارای پنل تنظیمات حرفه ای و قدرتمند
  • دارای صفحه ساز اختصاصی Muffin Builder
  • سازگار با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
  • قابلیت انتخاب سربرگ های مختلف
  • قابلیت افزودن صفحات و بلاک های آماده
  • پشتیبانی از افزونه چندزبانه ای WLMP
  • سازگاری با وردپرس 5.6
  • دارای بسته نصبی آسان

تنظیمات قالب وردپرس سایت حسابداری حامیان امین

پنل این قالب امکاناتی همچون شخصی سازی سایت، قابلیت تغییر لوگو و سربرگ، تنظیمات رنگ و سایز فونت، تنظیم پاورقی، بکاپ گیری و درون ریزی و… را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با استفاده از این پنل قدرتمند، سایت دلخواه خود را با روشی ساده، بسازید.

 

پنل تنظیمات

 

 

با استفاده از صفحه ساز اختصاصی این قالب میتوانید بلاک ها و بخش های مختلفی به صفحات وبسایت خود اضافه کنید.

 

 

اگر به افزونه های صفحه ساز دیگری مثل المنتور عادت دارید هم نگران نباشید. قالب گندم از المنتور و صفحه ساز دیگر هم به راحتی پشتیبانی می کند.

 

افزونه المنتور