قالب وردپرس مرکز مشاوره آذر
قالب وردپرس مرکز مشاوره آذر

این‌روزها همه ما برای یافتن یک کلینیک یا مرکز مشاوره خوب در اینترنت جستجو می‌کنیم؛ اگر سایت مرکز مشاوره شما جزو رتبه‌های برتر موتور جستجو باشد در صفحات اول برای کاربر نمایش داده می‌شود و احتمال مشاهده وب‌سایت توسط کاربر بیشتر است.

اگر شما صاحب یک مرکز درمانی یا مشاوره هستید، می‌توانید از قالب وردپرسی مرکز مشاوره آذر استفاده کنید. این قالب یکی از دموهای کاربردی بیتم بوده و می‌تواند در عرض چند دقیقه، یک وب‌سایت فوق العاده بسازد. این قالب آماده می‌تواند بدون نیاز به کدنویسی و از طریق پنل مدیریتی گرافیکی برای کسب‌وکار شما، یک چهره دیجیتال بسازد. با بسته نصبی آسان این پکیج، سایتی زیبا، جذاب و کاربردی بسازید و در عصر تکنولوژی، از پیشرفت باز نمانید.

برای آشنایی با نحوه استفاده از قالب سایت وردپرسی  مرکز مشاوره آذر، تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با نحوه کار با این قالب آشنا شوید و با چند کلیک، وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید.

کاربران شما با هر دستگاهی که وارد سایت شوند، فرقی نمی‌کند؛ قالب مرکز مشاوره آذر با تمامی دستگاه‌های موبایل، تبلت و کامپیوتر سازگار و ریسپانسیو بوده و به خوبی نمایش داده می‌شود. ریسپانسیو بودن جزو ویژگی‌های مهم یک سایت است که در عین کسب رضایت کاربر، در بهبود سئو نیز تاثیر دارد. پیشرفت سئو سایت و رتبه موتور جستجو می‌تواند به دیده شدن بهتر سایت کمک کند.

تصاویر زیر پیش نمایشی از آنچه این قالب ارائه می‌کند را نمایش می‌دهند.

 

ویژگی‌های قالب وردپرس مرکز مشاوره آذر:

ریسپانسیو و سازگار با تمامی دستگاههای الکترونیکی

دارای پنل تنظیمات حرفه ای و قدرتمند

دارای صفحه ساز اختصاصی Muffin Builer

سازگار با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

قابلیت انتخاب سربرگ های مختلف

قابلیت افزودن صفحات و بلاک های آماده

پشتیبانی از افزونه چندزبانه ای WLMP

سازگاری با وردپرس 5.6

دارای بسته نصبی آسان

 

تنظیمات قالب وردپرس مرکز مشاوره آذر

پنل این قالب امکاناتی همچون شخصی سازی سایت، قابلیت تغییر لوگو و سربرگ، تنظیمات رنگ و سایز فونت، تنظیم پاورقی، بکاپ گیری و درون ریزی و… را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با استفاده از این پنل قدرتمند، سایت دلخواه خود را با روشی ساده، بسازید.

تنظیمات قالب وردپرس