قالب وردپرس کلینیک پزشکی فروردین
قالب وردپرس کلینیک پزشکی فروردین

در روزهایی که همه افراد با پانادمی و دورکاری سروکار دارند؛ کادر پزشکی در درمانگاه‌ها و کلینیک‌ها همواره مشغول ارائه خدمات و رسیدگی به بیماران هستند. با توجه به این شرایط، برای کاهش حضور در کلینیک چه کار می‌توان کرد؟ ارائه خدمات درمانی، اطلاع رسانی و انجام پذیرش مراجعین می‌تواند در بستر یک وب‌سایت کلینیکی انجام شود. بیتم دموهای پرکاربرد بسیاری برای ساخت سایت به شما پیشنهاد می‌کند که یکی از آن‌ها، قالب سایت کلینیک پزشکی آذر مد است. این قالب امکانات گسترده‌ای دارد و برای تمامی درمانگاه‌ها و مراکز درمانی انتخاب مناسبی است. وب سایت می‌تواند مراجعه حضوری به کلینیک را کاهش دهد و در عین حال کار کادر درمان و بیماران را ساده‌تر خواهد کرد.

کاربران با هر وسیله الکترونیکی می‌توانند وارد سایت شما شوند و بدون هیچ مشکل و به هم ریختگی تمامی صفحات را مشاهده کنند. قالب آذر مد با تمامی دستگاه‌های موبایل، تبلت و کامپیوتر سازگار است و عملکرد خوبی به نمایش می‌گذارد. این قالب ساختار تک صفحه‌ای دارد و به همین علت کار را برای بازدیدکنندگان ساده می‌کند؛ چرا که وقتی تمام اطلاعات مورد نیاز، به صورت جامع و کامل، در یک صفحه قرار می‌گیرد، کاربر می‌تواند به سادگی با کلیک روی منوی مربوط به بخش مورد نظر خود، به آن دسترسی داشته باشد.

 

تصاویر زیر پیش نمایشی از آنچه این قالب ارائه می‌کند را نمایش می‌دهند.

 قالب وردپرس کلینیک پزشکی

ویژگی‌های قالب وردپرس کلینیک پزشکی آذر مد:

ریسپانسیو و سازگار با تمامی دستگاههای الکترونیکی

دارای پنل تنظیمات حرفه ای و قدرتمند

دارای صفحه ساز اختصاصی Muffin Builder

قالب فروشگاهی با استفاده از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

قابلیت انتخاب سربرگ های مختلف

قابلیت افزودن صفحات و بلاک های آماده

پشتیبانی از افزونه چندزبانه ای WLMP

سازگاری با وردپرس 5.6

دارای بسته نصبی آسان

 

تنظیمات قالب وردپرس کلینیک پزشکی آذر مد

پنل این قالب امکاناتی همچون شخصی سازی سایت، قابلیت تغییر لوگو و سربرگ، تنظیمات رنگ و سایز فونت، تنظیم پاورقی، بکاپ گیری و درون ریزی و… را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با استفاده از این پنل قدرتمند، سایت دلخواه خود را با روشی ساده، بسازید.

پنل تنظیمات

پنل تنظیمات

با استفاده از صفحه ساز اختصاصی این قالب میتوانید بلاک ها و بخش های مختلفی به صفحات وبسایت خود اضافه کنید.

اگر به افزونه های صفحه ساز دیگری مثل المنتور عادت دارید هم نگران نباشید. قالب جی اس ام، از المنتور و صفحه سازهای دیگر هم پشتیبانی می کند.

افزونه المنتور