چگونه فروشم را بیشتر کنم؟!

دامنه های ویژه را از آذرآنلاین بخواهید

نام دامنه و پسوند مورد نظر خود را در این بخش بررسی و ثبت نمایید.
7,900 تومان / ir.
317,000 تومان / net.
343,000 تومان / org.
236,000 تومان / com.

سرویس های آذرآنلاین

سرعت، امنیت، کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته را در آذرآنلاین تجربه کنید.

آذرآنلاین با نزدیک به یک دهه تجربه در ارائه خدمات سرویس های اینترنتی سرور مجازی، سرور اختصاصی، هاستینگ لینوکس، هاستینگ ویندوز، گوهینامه امنیتی، ثبت دامنه بین المللی، دامنه ایرانی و محلی با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته در خدمت شما میباشد

ثبت دامنه

ثبت دامنه

آذرآنلاین نماینده رسمی IRnic و پنل های بین المللی آماده ارائه سرویس ثبت دامنه، انتقال دامنه، تمدید دامنه و جستجو پسوندهای مختلف می باشد. آذرآنلاین خدمات دامنه خود را با مناسب ترین قیمت به صورت آنی ارائه داده و ایمن نگه داشتن دامنه شما به عنوان مهمترین بخش تجارت الکترونیک را وظیفه خود می داند. برای ثبت دامنه کلیک نمایید.

هاست لینوکس

هاست لینوکس

آذرآنلاین هاست هاست لینوکس خود را با استفاده از قدرتمندترین سرورها در دیتاسنترهای معتبر با سیستم عامل Cloud Linux به همراه پنل cPanel و Directadmin ارائه می دهد. استفاده از هاردهای SSD برای ذخیره سازی ، بک آپ روزانه ، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی از ویژگی های سرویس هاست لینوکس آذرآنلاین می باشد. برای سفارش هاست لینوکس کلیک نمایید

هاست وب ویندوز

هاست ویندوز

آذرآنلاین هاست هاست ویندوز خود را بر روی مدرن ترین و قدرتمند ترین سرورها به همراه ویندوز سرور 2016 و 2012R2 راه اندازی کرده و در کنار آن از پنل پلسک برای دسترسی آسان و امن‌تر استفاده می کند. بک آپ روزانه، استفاده از هاردهای SSD و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته از ویژگی های سرویس هاست ویندوز آذرآنلاین بشمار می آید. برای تهیه هاست ویندوز کلیک نمایید.

سرور مجازی

سرور مجازی

آذرآنلاین با استفاده از مجازی ساز قدرتمند Vmware ESXi و KVM ارائه دهنده انواع سرورهای مجازی در سرتاسر جهان می باشد. سرورهای استفاده شده در سرویس سرور مجازی در رک اختصاصی آذرآنلاین در بزرگترین دیتاسنترهای جهان قرار داشته و از هاردهای SSD ، پردازنده و رم های مدرن و بروز بهره می برند. امکان نصب سیستم عامل مورد نظر کاربر و آماده سازی کمتر از 15 دقیقه سرور مجازی با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی ویژگی سرویس سرور مجازی آذرآنلاین می باشد. برای تهیه سرور مجازی کلیک نمایید.

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی

آذرآنلاین با در اختیار داشتن رک های اختصاصی قدرتمند در دیتاسنترهای معتبر سراسر جهان ارائه دهنده سرویس سرور اختصاصی است. سرورهای اختصاصی آذرآنلاین دارای تنوع و عملکرد سخت افزاری بالایی هستند. مدیریت کامل سرور ، نصب و راه اندازی سیستم عامل مورد نظر کاربر اعم از مجازی سازها به همراه پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخی از ویژگی های این سرویس می باشد. برای سفارش سرور اختصاصی کلیک نمایید.

گواهینامه امنیتی

گواهینامه امنیتی

آذرآنلاین به عنوان یکی از نمایندگان رسمی شرکت های Comodo و GeoTrust ارائه دهنده انواع گواهینامه امنیتی برای سرویس های مختلف و وب سرور می باشد. گواهینامه امنیتی آذرآنلاین با قیمت مناسب و پشتیبانی کامل 24 ساعته در 7 روز هفته همراه با نصب رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سرور مجازی

ارائه دهنده سرور مجازی از معتبرترین و برترین دیتاسنتر های دنیا با بهر گیری از سخت افزار قدرتمند و مجازی سازهای KVM و VMware ESXi

 • منابع اختصاصی
 • راه اندازی سریع و تحویل آنی
 • ارائه لوکیشن های متفاوت به انتخاب کاربر
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • حق دسترسی کامل به سیستم عامل
 • دسترسی VNC برای سرور های KVM و وب کنسول برای سرورهای ESXi برای مدیریت بهتر
 • پورت 1 گیگابیت اینترنت
مشاهده سرویس

سرور اختصاصی

سرور مجازی از بهترین دیتاسنترهای معتبر دنیا با بهره گیری از امکانات و سخت افزار های قدرتمند و بروز

 • پورت 1 گیگابیت اتصال به اینترنت
 • آپ تایم 99.9%
 • دسترسی KVM یا IPMI
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • سخت افزار قدرتمند و بروز
 • لوکیشن های متفاوت در معتبرترین دیتاسنتر ها
 • قابلیت نصب مجازی ساز VMware ESXi و Hyper-V
مشاهده سرویس

برخی از مشتریان و نظرات کاربران

آذرآنلاین در یک دهه فعالیت خود در ارائه خدمات سرویسهای اینترنتی موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است که نظرات برخی از آنان را در ادامه خواهید خواند.