خدمات همکاری در فروش با آذرآنلاین


سیستم همکاری در فروش، یک راه کسب درآمد آنلاین و بدون دردسر به حساب می‌آید. در این سیستم، با ارسال لینک بازاریابی و فروش محصولات آذرآنلاین، پورسانت و سود خود را دریافت خواهید کرد.
همین الان لینک بازاریابی خود را دریافت کرده و شروع به کسب درآمد کنید.

چگونه می‌توان با سیستم همکاری در فروش، در سود آذرآنلاین شریک شد؟


ثبت نام/ دریافت لینک

پس از ثبت‌نام/ورود به داشبورد آذرآنلاین، لینک بازاریابی خود را دریافت کنید.

اشتراک گذاری لینک

شروع به دعوت کنید! لینک بازاریابی خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

دریافت پورسانت

در ازای ثبت هر خرید موفق از طریق لینک شما، کمیسیون ۲۵ درصدی دریافت کنید.

میخوای بیشتر راجع به روش های کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ بدونی؟

اینجا کلیک کن
affiliate

سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش آذرآنلاین، یک روش بدون ریسک، امن و آسان است. برای شروع به همکاری نیازی به سرمایه اولیه نیست؛ کاربران می‌توانند به سادگی با ثبت‌نام و دریافت «لینک بازاریابی» فعالیت خود را آغاز کرده و سود خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نمایند. همچنین امکان دعوت تعداد دلخواه افراد از طریق لینک بازاریابی وجود دارد.
آذرآنلاین امکان دعوت تعداد نامحدودی از افرادی را فراهم کرده است که می‌توانند از طریق لینک بازاریابی یک کاربر ثبت سفارش کنند.

شروع همکاری

مدیریت آسان حساب با داشبورد حرفه ای

حساب بازاریابی خود را با استفاده از داشبورد آذرآنلاین به سادگی مدیریت کنید، تراکنش‌‌های انجام شده با استفاده از لینک بازاریابی خود را پیگیری کنید، تمامی آپدیت‌ها را به صورت لحظه‌ای در داشبورد مشاهده کنید. همچنین تمامی تخفیف‌ها، پیشنهادات ویژه، اخبار و… در این محیط قابل دسترسی هستند.

ثبت نام
affiliate

آشنایی با سیستم همکاری در فروش آذرآنلاین

عضو خانواده آ‌ذرآنلاین شوید و فقط در چند ثانیه لینک افیلیت خود را دریافت نمایید. برای آشنایی با نحوه شروع همکاری در فروش و کسب درآمد آنلاین از طریق لینک بازاریابی این ویدیو را تماشا کنید.

روش دیگری برای همکاری با آذرآنلاین مدنظر دارید؟ با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

در سیستم همکاری در فروش (افیلیت) کاربر با فروش محصولات آذرآنلاین از طریق لینک بازاریابی خود، پورسانت دریافت می‌کند.

تمامی کاربران آذرآنلاین می‌توانند با دریافت لینک بازاریابی خود، شروع به کسب درآمد کنند.

با هر خرید موفقی که از لینک افیلیت کاربر انجام شود، ۲۵٪ مبلغ به عنوان پورسانت به کیف پول کاربر باز می‌گردد.

شما می‌توانید پس از کسب حداقل 100,000 تومان اعتبار افیلیت، درخواست دریافت پول در حساب خود را داشته باشید. برای این کار کافیست یک تیکت برای بخش حسابداری از ناحیه کاربری آذرآنلاین خود ثبت کنید.

بلافاصله پس از ثبت و تکمیل خرید، کمیسیون همکاری در فروش شما به کیف پولتان واریز خواهد شد.

به منظور عضویت در سیستم بازاریابی کافیست در سایت آذرآنلاین ثبت‌نام نمایید و اگر از قبل حساب کاربری خود را دارید، کافیست به پنل خود وارد شوید. پس از ورود به صفحه حساب کاربری، از قسمت «همکاری در فروش» لینک افیلیت خود را فعال نمایید.

شما با کسب حداقل ۱۰۰،۰۰۰ تومان اعتبار افیلیت، می‌توانید از طریق ثبت تیکت برای بخش مالی، درخواست دریافت مبلغ کمیسیون را در حساب بانکی خود ثبت نمایید.

تمامی سرویس‌های هاست اشتراکی اعم از هاست لینوکس، لینوکس حرفه‌ای و لینوکس VIP، ویندوز، وردپرس و پایتون، تمامی سرویس‌های سرور مجازی (VPS) اعم از سرور مجازی لینوکس، ویندوز، ترید و کنفرانس، و تمامی پلن‌های سرور اختصاصی

برای مشاهده عملکرد لینک بازاریابی خود و بررسی سابقه فروش، کافیست از داشبورد آ‌ذرآنلاین وارد بخش «همکاری در فروش» شوید. در این قسمت می‌توانید جدول مربوط به سابقه فروش (تاریخ، نوع سرویس، مبلغ سرویس، مقدار پورسانت دریافتی و وضعیت سرویس) را بررسی نمایید.

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش آذرآنلاین هیچ محدودیتی ندارد و کاربران می‌توانند بسته به فعالیت خود سود کنند.

شما می‌توانید با دریافت و اشتراک گذاری لینک مخصوصی که آذرآنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد، درآمد داشته باشید. پلتفرم‌های بسیاری وجود دارد که شما می‌توانید لینک بازاریابی خود را در آن‌ها به اشتراک بگذارید؛ برای مثال می‌توانید محصولات آ‌ذرآنلاین را در مقالات وبلاگ، ویدیوهای یوتیوب، یک قسمت از پادکست، وبینارها و بسیاری از فضاهای آنلاین دیگر تبلیغ کنید و از لینک بازاریابی مخصوص خود کسب درآمد کنید.