آموزش ویدیویی نحوه ارسال تیکت در آذرآنلاین

به درخواست کاربران آذرآنلاین در این بخش به آموزش نحوه ارسال تیکت در آذرآنلاین پرداخته شده تا شما بتوانید از روند ارسال تیکت و دریافت پشتیبانی مطلع گردید . برای submit تیکت ...

آموزش ویدیویی نحوه ارسال تیکت در آذرآنلاین

آموزش نحوه ارسال تیکت در آذرآنلاین موضوع این مطلب ما خواهد بود تا کاربرانی که اطلاعی از نحوه ارسال تیکت ندارند ، بتوانند در پایان این آموزش از این نوع پشتیبانی بهره ببرید.

شرکت آذرآنلاین برای پاسخگویی به درخواست های کاربران ، علاوه بر پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین از سیستم تیکتینگ برای پشتیبانی استفاده می نماید.

 وجه تمایز پشتیبانی تیکت نسبت به پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین دسترسی تیم پشتیبانی به پنل کاربر و سرویس‌های کاربر می‌باشد که موجب تسریع و دقت بالا در امر پشتیبانی می‌شود. همچنین برای درخواست‌هایی که نیازمند رسیدگی مستند هستند یکی از بهترین روش‌ها ارسال تیکت پشتیبانی می‌باشد. در تیکت کاربر درخواست خود را نوشته و منتظر پاسخ تیم پشتیبانی می‌ماند که اینکار مستلزم ورود به پنل کاربری می‌باشد.

آموزش نحوه ارسال تیکت در آذرآنلاین

برای ورود به پنل کاربری طبق تصویر زیر روی کلمه "ورود" کلیک نمایید.

ورود به پنل کاربری آذرآنلاین

  • اطلاعات ورود شامل ایمیل کاربر و پسوردی می باشد که کاربر هنگام ثبت نام وارد نموده است. پس از وارد نمودن اطلاعات روی گزینه "ورود کاربران" کلیک نمایید.

وارد کردن اطلاعات کاربری

  • پس از ورود ، از منوی بالا صفحه که در تصویر زیر مشخص است بر روی گزینه ارسال تیکت پشتیبانی کلیک نمایید.

ارسال تیکت به پشتیبانی آذرآنلاین

  • پس از وارد شدن به بخش ارسال تیکت پشتیبانی با صفحه‌ای همانند تصویر زیر روبه‌رو خواهید شد ؛ در این صفحه بخش مورد نظر برای دریافت پشتیبانی را کلیک کنید.

انتخاب بخش مورد نظر برای پشتیبانی

  • پس از انتخاب بخش مورد نظر صفحه زیر نمایش داده می شود که در آن اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

موضوع : موضوع پشتیبانی خود را وارد کنید.

بخش : سرویس مورد نظری که نیاز به پشتیبانی است را انتخاب نمایید.

اولویت : اولویت تیکت خود را مشخص کنید.

پیام : مورد نیاز به پشتیبانی خود و یا مشکل خود را به صورت کامل شرح دهید.

ضمیمه : در صورتی که تصویر و یا فایلی برای اطلاعات بیشتر از مشکل خود دارید در این بخش ضمیمه کرده و در پایان بر روی ارسال کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات جهت ارسال تیکت پشتیبانی آذرآنلاین

  • پس از ارسال تیکت ، شماره تیکت و وضعیت ارسال آن نمایش داده خواهد شد ؛ برای نمایش وضعیت تیکت و همچنین کل تیکت‌های ارسال شده می‌توانید از منوی سمت راست به بخش پشتیبانی بروید.

وضعیت تیکت ارسال شده

  • پس از پاسخ بخش پشتیبانی ، وضعیت تیکت شما به حالت " پاسخ داده شده " درخواهد آمد که با کلیک بر روی تیکت خود می‌توانید پاسخ تیکت ارسال شده خود را دریافت نمایید.

نمایش تیکت های پشتیبانی ارسال شده کاربران

در نظر داشته باشید تمامی فرایند ، ارسال تیکت پشتیبانی تا زمان پاسخ‌دهی از طرف بخش پشتیبانی به صورت مکتوب برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

امیدواریم آموزش نحوه ارسال تیکت پشتیبانی در آذرآنلاین برای شما مفید واقع شده باشد.

 کاربر گرامی شما می‌توانید سؤالات مربوط به این آموزش را در بخش کامنت‌ها عنوان کرده و در همین قسمت پاسخ خود را دریافت کنید.

نظرات کاربران


 
در حال بارگذاری...

برای مشاهده مطالب بیشتر به آکادمی آذرآنلاین مراجعه کنید

محتوای بیشتری برای بارگذاری وجود ندارید