آپدیت بزرگ ویندوز 10

آپدیت بزرگ ویندوز 10
آپدیت بزرگ ویندوز 10
7 ماه پیش

در این یک ماهه اخیر اخباری حاکی از یک پکیج آپدیت بزرگ ویندوز 10 به گوش می‌رسد که 3 روز پیش توسط مهندیسن شاغل در مایکروسافت تأیید شد و طبق گفته‌ها در 17 اکتبر Update Creator بعدی با نام Fall Creator عرضه خواهد شد.

آپدیت بزرگ ویندوز 10

این بروزرسانی جدید که در حال آماده سازی است برای تمامی دستگاه‌هایی که با ویندوز 10 کار می‌کنند عرضه خواهد شد و در آن مایکروسافت تمامی تکنولوژی‌های جدیدی که از آن صحبت می‌کرد را عرضه خواهد کرد.

در بین لیست ارائه شده توسط مایکروسافت چند قابلیت اضافه شده که این آپدیت را جذاب می‌کند.

با آذرآنلاین همراه باشید.

  • اضافه شدن پشتیبانی از هدست‌های واقعیت ترکیبی

مایکروسافت سیستم پشتیبانی هدست واقعیت ترکیبی شرکت‌های HP ،  Acer ،  Lenovo و Dell را اضافه کرده که کاربران می‌توانند با خرید هر یک از آنها و اتصال آن به سیستم خود لذت دوچندانی از واقعیت ترکیبی یا همان واقعیت مجازی ترکیبی ببرند.

  • اضافه شدن قابلیت کنترل ویندوز با حرکت چشم

قابلیت کنترل ویندوز با تشخیص حرکت چشم ، یکی از جدیدترین دست آوردهای مایکروسافت است که به تازگی آن را توسعه داده و گفته شده که در این آپدیت به ویندوز 10 اضافه خواهد شد ولی لیستی از دستگاه‌هایی که قابلیت پشتیبانی از این امکان را دارند هنوز در دسترس نیست.

  • طراحی و تغییرات ظاهری جدید ویندوز 10

در این آپدیت کاربران امکان این را خواهند داشت تا تمامی قسمت‌های ظاهری ویندوز مانند نوار وظیفه ( Task Bar ) ، منوی استارت و ... را به هر سایز و رنگی تغییر دهند و همچنین قابلیت‌های مانند pin کردن مخاطبان و ... به آن اضافه شده است.

  • تغییرات و بهبود مرورگر Edge

در این بروزرسانی ویندوز 10 ، تغییراتی جهت بهبود عملکرد مرورگر Edge صورت گرفته تا سرعت بارگذاری وب سایت‌ها و عملیات مانند Inking ، Copy and Paste و ... بهبود یابد.

همچنین امکانات کار با سندهای PDF نسبت به قبل افزوده شده و شما قابلیت مدیریت و کنترل بهتری بر روی این اسناد خواهید داشت.

  • تنظیمات بیشتر و بهینه‌تر

در بخش Setting قابلیت‌های بیشماری اضافه شده که کاربران می‌توانند با پیکربندی آنها کاربری ساده‌تری را با ویندوز تجربه کنند. در این بین می‌توان به جدا شدن تنظیمات کورتانا از سایر بخش‌ها ، تنظیمات پخش ویدئو با کیفیت HDR ، تنظیمات ارتباط با تلفن‌های اندرویدی و iOS و ... اشاره کرد.

و بسیاری از تنظیمات دیگر که در ادامه به صورت تیتر وار ذکر خواهیم کرد.

- اضافه شدن دستورات صوتی جهت خاموش کردن ، signout و... در ویندوز 10

- ساخت سریع کلیپ از عکس‌های موجود در گالری

- عملکرد باتری بهتر و مصرف بهینه سیستم و ویندوز از باتری

- استفاده از کورتانا ویندوز جهت نمایش نوتیفیکیشن‌های گوشی‌های اندرویدی

- و ...

این موارد نکاتی بود از آپدیت بزرگ ویندوز 10 که در 17 اکتبر ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این آپدیت و توضیحات برای تمامی دستگاه‌های ویندوزی اعم از تلفن هوشمند ، سرفیس ، ترنسفورمرها ، لپ تاپ و رایانه شخصی است و ممکن است برخی آپدیت‌ها فقط برای برخی از دستگاه‌ها عرضه گردد.

امیدواریم از مطلب آپدیت بزرگ ویندوز 10 استفاده لازم را برده باشید.

3259
آپدیت بزرگ ویندوز 10
100.001
A
A