ایده هایی برای راه اندازی وب سایت

ایده هایی برای راه اندازی وب سایت
ایده هایی برای راه اندازی وب سایت
9 ماه پیش

راه اندازی وب سایت می تواند شما را سرگرم کند و یک شغل پر درآمد و هیجانی ایجاد کند.  یک ایده برای ساخت و راه اندازی وب سایت ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ شخصی است که می توانید مطالب سرگرم کننده و علمی در آن قرار دهید. راه اندازی وب سایت برای مرور و بررسی و معرفی کتاب می تواند سرگرم کننده باشد می‌ توانید در این وبسایت نظر کاربران راجع به تجربیات و کتابی که خواندن بخواهید بیان کنند. می توانید به وبسایت یا وبلاگی برای تجربیات سفر خود ایجاد کنید و در واقع با استفاده از یک دوربین از مناطق گردشگری یا تاریخی که می روید عکس و فیلم بگیرید و در وبلاگ قرار دهید مطمئنا بسیاری از افراد جذب وبسایت ماجراجویانه سفر شما می شوند. وبسایت در حوزه نقاشی و هنر آموزش نقاشی می‌ تواند یک گزینه عالی برای هنرمندان باشد. 

برای کسب درآمد چه سایتی راه اندازی کنم

برای کسب درآمد از وب سایت باید به راه اندازی وب سایت بپردازید. وب سایت برای فروش آنلاین صنایع دستی یا صنایع خانگی که در آن تبحر دارید می تواند یک شغل سرگرم کننده و درآمد زا باشد. یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات خاص  و وارداتی و پر طرفدار عالی است و تجارت الکترونیکی به شمار می‌ آید. ایجاد وب سایتی برای تحویل غذا به صورت آنلاین می تواند یک ایده سودآور باشد، بنابراین می‌ توانید رستوران های شهر خود را پیدا کنید و از رستوران‌ها عکس و فیلم در وبسایت قرار دهید و به همین راحتی از وب سایت کسب درآمد کنید.  می‌ توانید وبلاگ ایجاد کنید که در آن در مورد مد و زیبایی اطلاعاتی راجع به ترند های سال ارائه دهید و یک ایده سودآور است . یک وبسایت ایجاد کنید و در آن پادکست و فایل صوتی قرار دهید تا کاربران با گوش دادن آن احساس لذت کنند. 

مراحل راه اندازی وب سایت

در مرحله اول راه اندازی وب سایت  خرید دامنه یا همون آدرس سایت نکات مهمی است که باید به آن بپردازید در واقع دامنه در پست‌های مختلفی وجود دارند که می توانید مطابق با وب سایت خود یک پسوند مناسب خریداری کنید. نکته مهم این جاست که برای خرید دامنه باید بیشتر از یکسال تمدید کنید زیرا چنین سایت‌هایی ارزش بیشتری می‌ دهد. دومین مرحله می باشد لذا باید برای ذخیره اطلاعات سایت فضای ذخیره سازی خریداری کنید اطلاعات سایت از بین نروند. سعی کنید هاستی خریداری کنید که فضا و پهنای باند نسبتاً بالا داشته باشد. مرحله اخر  آخر نصب سیستم مدیریت محتوای سایت  است که باید نرم افزار تحت وب بر روی هارد متصل کنید تا بتواند مطالبی که روی سایت قرار می دهید را مدیریت کنید. توجه کنید که سیستم های مدیریت محتوا به سیستم مدیریت محتوا اختصاصی و سیستم مدیریت محتوای آماده و رایگان تقسیم‌ بندی می شوند.

 

آشنایی با انواع وبسایت

برای راه اندازی یک وب سایت باید با انواع مختلف وب سایت آشنایی کامل داشته باشید نظیر وب سایت فروشگاه اینترنتی که رونق زیادی یافته و کسب و کارهای زیادی اینترنتی شده‌ اند. سایت شرکتی که بیشتر کارخانه ها و شرکت ها  برای معرفی شرکت و کارخانه خود وب سایتی راه اندازی می کنند تا محصولات و بروشور و اطلاعات کامل شرکت را در وب سایت قرار دهند. وبسایت اشتراک گذاری فیلم و عکس در واقع یک نوع وبسایت شمار می‌ رود که یک وب‌ سایت عمومی است می توانید عکس ها و ویدیو های جالب خود را در وب سایت قرار دهید تا افرادی که شما را دوست دارند فیلم و عکس شما را تماشا کنند. وبلاگ ها از انواع وبسایت هستند که می توانید در وبلاگ نویسی در مورد خاطرات یا مسائل روزمرگی خود و حتی داستان و رمان را در وبلاگ خود  قرار دهید. 

سخن پایانی

امروزه بیشتر کسب و کارها مجازی و اینترنتی شده اند و دنیای دیجیتال بیش از پیش مورد توجه اقوام ایرانی قرار گرفته است بنابراین یک راه پر درآمد برای ایجاد یک شغل راه اندازی وب سایت است. راه اندازی وب سایت در حوزه که در آن اطلاعات و تجربه دارید می تواند درآمد زیادی را به حساب شما انتقال دهد. ایجاد یک وب سایت فروشگاهی یا وب سایت برای قرار دادن پادکست و وب سایتی برای نشان دادن و معرفی اماکن و مکان های گردشگری و رستوران ها می تواند ایده جالب و سرگرم کننده باشد. برای ایجاد یک وب سایت باید به خرید هاست با پهنا باند بالا  و خرید دامنه با تاریخ انقضا طولانی  بپردازید تا بتوانید وب سایتی طراحی کنید که اطلاعات آن از بین نروند و گوگل به وب سایت شما بها دهد. 

Web Admin- مدیر صفحات

1458
A
A