بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟

بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟ موضوعی است که در این بخش از دانشنامه آذرآنلاین به آن می پردازیم. بک اردر یا به انگلیسی Back Order به ...

بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟

در این بخش از مقالات دانشنامه آذرآنلاین با موضوع بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟ در خدمت شما خواهیم بود تا با این مفهوم و نحوه کار آن بیشتر آشنا شوید.

بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟

حتماً برای تمامی مدیران سایت و یا شما اتفاق افتاده که یک دامنه خاص را جهت استفاده مد نظر دارید ولی این دامنه با وجود اینکه هیچ سایتی یا اپلیکیشنی بر روی آن راه‌اندازی نشده است ، توسط شخص دیگری ثبت شده است.

ممکن است در هنگام گرفتن هویز از این دامنه متوجه شوید زمان زیادی تا انقضاء این دامنه نمانده و شما احتمال دهید که این دامنه دیگر تمدید نخواهد شد.

 

برای این کار تنها راهی که وجود دارد استفاده از Backorder domain می‌باشد و شما با پرداخت هزینه‌ای خودتان را در لیست رزرو دریافت این دامنه قرار می‌دهید .

اما متاسفانه این کار در بیشتر از 95% موارد ریسک بزرگی است و ثبت دامنه با موفقیت انجام نمی شود و معمولا کاربری که صاحب فعلی دامنه است قبل از سررسید دامنه ، آن را تمدید می کند یا به شخص دیگری منتقل می کند که در طی فرایند انتقال تمدید هم صورت می گیرد .

شما برای Backorder domain یک دامنه بین المللی با پسوند com. یا net. میبایست مبلغی حدودا ثبت یک دامنه را پرداخت نمایید تا در هنگام تمدید نشدن توسط صاحب فعلی دامنه ، دامنه به نام شما ثبت و تمدید گردد.

بک اردر چگونه کار می کند ؟

سایت‌های Backorder domain روبات هایی هستند که با توجه به سفارش شما و آدرس دامنه‌ای را که وارد کرده‌اید ، در فواصل و روز های خاصی اقدام به ثبت می کند که با توجه به مواردی که ذکر شد با موفقیت رو به رو نمی شود و پیشنهاد نمی گردد از این روش برای ثبت دامنه استفاده نکنید .

با این تفاسیر این روش ، تنها روشی است که شما ممکن است به یک دامنه خاص دست پیدا کنید و از طریق آن به دامنه مورد نظر دست پیدا کنید.

آذرآنلاین در بین سرویس‌های نوین خود ، سرویس بک اردر دامنه را قرار داده تا در صورتی که شما نیاز به استفاده از این سرویس دارید ، دامنه خود را سفارش دهید.

امیدواریم در پایان مطلب بک اردر دامنه چیست و چه کاربردی دارد ؟ برای شما مفید واقع شده باشد.

نظرات کاربران


 
در حال بارگذاری...

برای مشاهده مطالب بیشتر به آکادمی آذرآنلاین مراجعه کنید

محتوای بیشتری برای بارگذاری وجود ندارید