سرور مجازی برای بازی

سرور مجازی برای بازی
سرور مجازی برای بازی
7 ماه پیش

 بازی های ویدیویی آنلاین به میلیون ها کاربر وب فرصت تعامل در دنیای مجازی مشترک را می دهد. ناشران بازی معمولا سرورهای عمومی رسمی را ارائه می دهند. آنها یک پلت فرم مشترک برای همه بازیکنان هستند. ممکن است برای شما این سوال پیش آید که چگونه سرور مجازی بازی را انتخاب کنم؟ قبل از هر چیز، خوب است که به ویژگی‌های خاص بازی‌ که می‌خواهید روی Game VPS خود میزبانی کنید توجه داشته باشید. همچنین مهم است که تعداد بازیکنانی که می خواهید به طور همزمان روی سرور خود میزبانی کنید را در نظر بگیرید. اگر تعداد زیادی از افراد به طور همزمان متصل شوند،منابع بیشتری استفاده خواهد شد. نصب مودها یا افزونه‌ها نیز می‌تواند نیازهای منابع سرور شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. این امر به ویژه در مورد تغییرات گرافیکی یا ویژگی های جدیدی که در بازی پایه وجود ندارد، صدق می کند. مقایسه که قرار است از مشخصات VPS ارائه دهیم به شما کمک می کند تا سرور مجازی بازی مناسب را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.  

انتخاب سیستم عامل برای سرور مجازی بازی

با یک VPS، شما به سرور خود دسترسی روت دارید. بنابراین می توانید آن را پیکربندی کنید و همچنین آن را با نیازهای خود تطبیق دهید.

 برای استفاده حداکثری از سرور مجازی بازی خود، سیستم عاملی که می خواهید محیط شما مبتنی بر آن باشد را نصب کنید. بین سرور ویندوز و سرور لینوکس گزینه ای که برای شما مناسب تر است انتخاب را کنید. اگرچه هر دو سیستم عامل برای ساخت سرور بازی های ویدئویی اقتباس شده اند اما باید این نکته را ذکر کنیم که لینوکس مزایای عمده ای را ارائه می دهد.

 این سیستم عامل منبع باز است و از آنجایی که رایگان است در حین اجاره VPS خود نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای مجوز نخواهید داشت. همچنین از یک جامعه بزرگ و همچنین اسناد بسیار دقیق برای استفاده هایی مانند ایجاد سرور بازی های ویدیویی بهره می برد. پس از انتخاب سیستم عامل برای سرور گیم عملکرد را در طول زمان پیگیری کنید و از بازی ویدیویی خود لذت ببرید.

نصب انواع بازی روی سرور مجازی

از طریق سرور مجازی بازی محبوب ترین بازی سندباکس را با گرافیک نمادین آن به شکل بلوک بازی کنید.

 با Minecraft VPS، شما کنترل سرور خود را در دست دارید و می توانید قوانین خود را تنظیم کنید.

 با Valheim VPS   به عنوان یک وایکینگ بازی کنید. سپس دنیای کامل خود را در این بازی sandbox بقا کشف و بسازید.

 شما می توانید VPS Valheim خود را با نصب مدهای مورد علاقه خود سفارشی کنید. CS:GO VPS ، خود را برای میزبانی بازی های تیراندازی تاکتیکی Counter-Strike انتخاب کنید. مسابقات ایجاد کنید یا با تنظیمات سفارشی تمرین کنید.  ARK VPS   میزبانی بازی های خصوصی خود از ARK: Survival Evolved بر روی رایانه شما بهینه نیست. با استفاده از ARK VPS، می‌توانید تجربه بازی بهینه‌ای را با عملکرد عالی و مقرون به صرفه به دست آورید.

Rust VPS بین ماجراجویی و بقای چند نفره، Rust دائماً شما را آزمایش می کند. در Rust VPS خود، شما تصمیم می‌گیرید که بازیکنان نقش بقای انفرادی، مبارزه یا حمایت متقابل را داشته باشند. اجازه دهید خلاقیت شما با Garry’s Mod، بازی sandbox بر اساس موتور Source جریان یابد. با Garry’s Mod VPS خود، می توانید نقش بازی کنید یا جامعه خود را حول ایده های خود توسعه دهید.

سخن پایانی

برای انجام بازی خود در یک سرور آنلاین، لازم است که آن را به طور خاص پیکربندی کنید. یک برنامه میزبانی مشترک نمی تواند این نیاز را به خوبی برآورده کند.

 این به عنوان یک سیستم برای میزبانی وب‌سایت‌ها پیکربندی شده است. بنابراین کنترل پنل آن، حفاظت ضد DDoS و تعداد اتصالات همزمانی که می‌تواند انجام دهد برای استفاده از وب‌سایت مناسب‌تر است. سپس می توانید به یک سرور اختصاصی سوئیچ کنید که آزادی کامل را از نظر پیکربندی ارائه می دهد. قدرت محاسباتی آن برای برنامه های کاربردی با منابع فشرده عالی است.

 با این حال، بازی های ویدیویی برای اجرای بهینه به چنین ظرفیت بالایی نیاز ندارند. سرور مجازی بازی  با منابع مقیاس پذیر و نسبت قیمت و عملکرد تنظیم شده خود، راه حلی را ارائه می دهد که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

Web Admin- مدیر صفحات

2474
A
A