چگونه رتبه کلمات در گوگل را بهبود دهیم

چگونه رتبه کلمات در گوگل را بهبود دهیم
چگونه رتبه کلمات در گوگل را بهبود دهیم
9 ماه پیش

رتبه کلمات در گوگل برای معرفی بیش تر سایت شما به مشتریان اهمیت دارد. برای این که در گوگل رتبه بهتری داشته باشید و سایت شما در صفحه اول سیستم جست و جو قرار بگیرد، باید نکاتی را رعایت کنید. در وهله اول باید یک لیست از کلمات کلیدی در دسترس داشته باشید. رتبه کلمات در گوگل به کلمات کلیدی که مرتبط با سایت شما جمع آوری شده باشند بستگی دارد. استفاده از برخی لینک بیلدینگ ها نیز برای بالاتر رفتن رتبه کلمات در گوگل نیز در این زمینه تاثیر می گذارد. این لینک بیلدینگ ها باید به صورت مداوم و مستمر استفاده شوند. استفاده از برخی الگوریتم های گوگل در بالاتر رفتن رتبه کلمات موثر است. از جمله این الگوریتم ها می توان به الگوریتم پنگوئن اشاره کرد. شما باید لینک های خود را با محتوا احاطه کنید.

رنک گوگل چیست؟

رتبه کلمات در گوگل در واقع مترادفی برای عبارت رنک گوگل است. رنک گوگل واژه ای است که رفته رفته جای خود را به عبارت رتبه گوگل داده است. رتبه کلمات در گوگل باعث ایجاد اعتبار بیش تر در سایت شما می شود. رنک گوگل یک فاکتور مهم برای کنار زدن رقبا است. در صورتی که رنک شما بیش تر شود، سایت شما بیش تر دیده می شود. یکی از عوامل موثر در این زمینه، سرعت سایت شما می باشد. هر چه سرعت سایت بیش تر باشد، بی شک بازدید از پیج شما بیش تر می شود و این امر سبب بهبود بهبود رتبه شما در گوگل می شود. همچنین باید به موبایل فرندلی بودن سایت خود نیز دقت داشته باشید. در صورتی که سایت شما در تلفن همراه برای افراد باز شود، رتبه سایت شما بیش تر خواهد شد.  

موارد تاثیرگذار بر رتبه گوگل

برای رتبه کلمات در گوگل باید به تعداد لینک ها دقت داشته باشید. اگر تعداد لینک ها کم تر از حد مورد نیاز باشد، بی شک رتبه شما در گوگل مناسب نخواهد بود. با استفاده از ابزار های خاصی می توان تعداد لینک ها را مشخص کرد. رتبه کلمات در گوگل با ایجاد فشار روانی بر مخاطبین رابطه مستقیم دارد. برای این منظور باید با استفاده از الگوریتم های مختلف، این فشار را در افراد ایجاد کنید تا از سایت شما بازدید کنند. کیفیت تیتر گذاری برای موضوعات مختلف در رتبه گوگل شما موثر خواهد بود. اگر هر یک از استراتژی های مربوط به افزایش رتبه گوگل را استفاده کنید، باید نتایج حاصل از آن را نیز بررسی کنید. به نتایج کار خود دقت داشته باشید. این کار با استفاده از ابزار های به خصوصی انجام می شود. با ابزار های مخصوص می توانید، رتبه سایت خود را پیگیری کنید.

دلایل اهمیت رتبه سایت در گوگل

هاست ها نیز می توانند یک عامل موثر در سرعت سایت شما باشند که در نهایت منجر به بهبود رتبه سایت شما می شود. به همین خاطر خرید هاست باید اصولی انجام شود. همان طور که می دانید در طول هر روز صد ها جست و جو در فیلتر های گوگل انجام می شود که نتایج آن ها، سایت هایی هستند که در آن ها مضمونی مرتبط با آن چه سرچ می شود، وجود دارد. هر چه در سایت شما لینک بک های بیش تری وجود داشته باشد و رتبه آن بالاتر باشد، بیش تر در فیلتر های گوگل پیدا می شود. سایت شما باید ویژگی های خاصی داشته باشد، که در صفحه اول جست و جوی گوگل پیدا شود. با بررسی سئو سایت خود می توانید به رتبه دلخواه برسید. همچنین استفاده از تیتر های جنجالی می تواند، در بازدید بیش تر از پیج شما موثر واقع شود.

سخن پایانی

رتبه کلمات در گوگل سبب بهبود کیفیت سایت شما می شود. اگر سایت را بر اساس اهداف و مقاصد تبلیغاتی تاسیس کرده اید، میزان بازدید از سایت نیز بالاتر خواهد رفت. در صورتی که این میزان بازدید بیش تر شود، کار شما نیز به تدریج بیش تر پیشرفت خواهد کرد. برای داشتن درآمد بیش تر، تاسیس یک سایت برای شما بسیار سودمند خواهد بود، با یک سایت فروش خوب، میزان استقبال مردم از محصولات شما بسیار بیش تر خواهد شد. حال اگر سایت شما رونق پیدا کند، بدون شک سایت شما بازدهی بیش تری خواهد داشت. لازمه رونق یک سایت، بهبود رتبه کلمات آن است.

Web Admin- مدیر صفحات

951
A
A