خرید دامنه منقضی شده: بهترین راهکار چیست؟

خرید دامنه منقضی شده: بهترین راهکار چیست؟
خرید دامنه منقضی شده: بهترین راهکار چیست؟
2 ماه پیش

قطعاً شما با دامنه آشنا هستید، درست است؟ می دانید که در واقع دامنه اسم وب‌سایت شما است. در این بینابین برخی از دامنه ها به چَشم می خورد که درخواست در راستای به دست آوردن آن بسیار است. ولیکن چون چندی پیش به واسطه ی یک برند و یا کمپانی به مرحله ی ثبت رسیده است، امکان ندارد بدان دسترسی پیدا کنید. امّا این احتمال وجود دارد که بعضی از این قبیل از دامنه ها منقضی گردیده و نهایتاً به پروسه انتشار ورود پیدا کند. دلایل بیشماری چون؛ از خاطر بردن عملیات تمدید دامنه و... می تواند منجر به بروز چنین اتفاقاتی بشود. به همین دلیل شاید که شما علاقه داشته باشید چنین دامنه هایی را برای خود تهیه بنمایید! بهتر است خاطر نشان شویم که؛ بعضی از این دامنه ها نیز حاوی قسمت های بیشتری می‌ باشند که علّت این موضوع را می توانیم در اعتبار دامنه مدّنظر خلاصه بنماییم. به همین دلیل این امکان را برای شما مهیا می سازد که بتوانید به جهت خرید این نوع از دامنه ها پیش قدم بشوید. بهتر است ما این مطلب از خود را به خرید دامنه منقضی شده: بهترین راهکار آن اختصاص بدهیم.

خرید دامنه منقضی شده

نحوه ریداکت ۳۰۱؛

از راهبرد های بسیار سهل که شما می توانید به آسانی آن را مورد استفاده قرار بدهید، ریداکت ۳۰۱ است. تنها لازم است به بعضی از نکات موجود به خوبی توجه کنید. این عملیات به هنگامی بیشترین عملکرد را از خود نشان می دهد که هر دو وب‌سایت‌ موجود در یک حیطه فعالیت داشته باشند. علاوه بر این هم کلمات کلیدی که مورد استفاده قرار داده اند، با هم برابر باشد. به عنوان نمونه تصور کنید که شما در حیطه فروش لباس زنانه فعالیت می نمایید. چنانچه که شما دامنه ای که در ارتباط با یک وب‌سایت فیزیوتراپی است را تهیه نمایید. نهایتاً با انجام روند ریداکت دامنه قدیمی به دامنه کنونی منجر به سردرگمی و پریشانی مخاطبین خویش در موتور های جستجو می گردید. پس لازم است که وب‌سایت‌ شما با وب‌سایت‌ مقابل در زمینه یک موضوع و در یک حیطه فعالیت بنمایید. به این هنگام است که بهترین نتیجه را تجربه خواهید کرد.

نحوه ریداکت ۳۰۱

 مایکروسافت؛

عملیات مایکروسافت نسبت به عملیات ریداکت ۳۰۱ نیازمند زمان و کوشش بیشتری خواهد بود. این امکان برای شما مهیا می شود که یک بازسازی بنیادی برروی وب‌سایت‌ خود عملی بنمایید. سپس آن را برای دامنه اصلی خویش به یک مایکروسافت مبدل سازید. البته که این راهبرد جهت استفاده برای وب‌سایت‌ هایی مناسب است که دارای کلمات کلیدی یکسان و متناسب با همدیگر هستند. از سویی هم این تکنیک زمانی مفید و مؤثر خواهد بود که دامنه پیشین برای کلمات کلیدی که شما آن را مورد بهره گیری قرار داده اید، از رتبه بندی خوب و برگزیده ای بهره مند باشد.

بازسازی مجدد دامنه قدیمی و به کارگیری مستقل آن؛

البته که این شیوه نسبت به دو شیوه ی یاد شده در قسمت فوقانی متن، نیازمند صرف زمان بیشتری است. بهتر است به جهت فهم و درک بهتر مطلب برای شما یک مثال را بازگو نماییم؛ تصور کنید که شما دارای یک تولیدی لباس موفق و معتبر هستید. پس از آن اقدام به خرید یک تولیدی لباس دیگر می کنید. نهایتاً هر دو تولیدی لباس را به گونه ای همزمان و با همدیگر مدیریت می کنید. این امکان وجود دارد که هر دوی تولیدی ها کاملاً به یک دیگر شبیه نباشند. لذا هر دوی آن ها به درستی عمل نموده و سود خوبی را از کار خود برای شما به ارمغان آورند. همین موضوع در ارتباط با دامنه هم صدق می نماید. به این حالت که شما این امکان را دارید، محتوای خویش را بر روی دامنه قدیمی خود آپدیت کنید. سپس محصول های خود را به واسطه ی این وب‌سایت به مرحله ی فروش برسانید. از سویی هم همانند همان محصول ها را در وب‌سایت فعلی خود بفروشید. اگر که شما موفق به کسب رتبه خوب برای هر دو وب‌سایت‌ یاد شده بشوید، نهایتاً انگاری که نرخ تبدیل خود را بیشتر نموده اید. در پایان آنچه که رخ می دهد احتمال افزایش فروش محصولات وب‌سایت‌ شما خواهد بود.

بازسازی مجدد دامنه قدیمی و به کارگیری مستقل آن

 و در پایان؛

دوستان عزیز شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه و بسیاری از زمینه های دیگر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بدانید : خرید دامنه

Web Admin- مدیر صفحات

748
A
A