4 قدم برای راه اندازی وب سایت

4 قدم برای راه اندازی وب سایت

4 قدم برای راه اندازی وب سایت

| دسته بندی: میزبانی وب |
4 قدم برای راه اندازی وب سایت

راه اندازی وب سایت مراحل مختلفی دارد که به صورت خلاصه در این مقاله توضیح داده خواهد شد.

 

1. اولین قدم برای راه اندازی سایت انتخاب نام دامنه میباشد.

نام دامنه آدرس ورود به وب سایت شما خواهد بود و از همه جای دنیا در دسترس خواهد بود.

نام دامنه میتواند پسوند های مختلفی داشته باشد و طبق سلیقه و نیاز کاربر قابل انتخاب میباشد.

برای ثبت دامنه کلیک نمایید.

 

2. دومین قدم انتخاب هاست مناسب میباشد.

سرویس های میزبانی وب انواع مختلفی دارند. هاست میزبانی میتواند بر روی سرور های لینوکس و ویندوز ایجاد گردد و از نظر کارایی ، هزینه ، و راحتی استفاده با یکدیگر تفاوت دارند.

در صورتی که وب سایت شما با زبان برنامه نویسی PHP برنامه نویسی شده باشد شما نیاز به هاست لینوکس دارید و در صورتی که سایت شما با زبان ASP.NET برنامه نویسی شده باشد شما نیاز به هاست ویندوز خوهید داشت.

برای خرید هاست کلیک نمایید

 

3. قدم سوم طراحی وب سایت و یا انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب میباشد. بیش از 90 درصد سیستم های مدیریت محتوا با زبان PHP  بوده و نیاز به هاست لینوکس دارند. بدون شک محبوب ترین و ساده ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس میباشد.

 

4. آخرین مرحله آپلود و راه اندازی وب سایت میباشد. در صورتی که سایت توسط خودتان طراحی شده است میتوانید بعد از تهیه هاست سایت خود را از طریق FTP آپلود نمایید. و در صورتی که تنها نیاز به نصب سیستم مدیریت محتوا دارید میتونید با چن کلیک ساده از طریق ابزار نصب خودکار سیست مدیریت محتوا در داخل هاست این کار را انجام دهید.

 

همچنین در صورتی که اطلاعلت کافی در مورد راه اندازی وب سایت ندارید میتوانید از سرویس بسته آماده وب سایت آذرآنلاین استفاده نمایید. با تهیه این بسته شما میتوانید سایت خود را در چند دقیقه به صورت کامل و با امکانات و قالب های متنوع ایجاد نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه نمایید.

راه اندازی وب سایت

 

به جمع کاربران آذرآنلاین بپیوندید

منو سایت